Аграрії Дніпропетровщини завершили сівбу ранніх ярих культур


Попри воєнний стан і загрозу ворожих обстрілів, в області посівна кампанія йде за графіком. Нині у всіх районах Дніпропетровщини фермери вже закінчили сіяти ярі культури ранньої групи. В цілому близько 90% від прогнозованих площ, відведених цим культурам, вже засіяно. Йдеться про понад 130 тис. га. З них:

▪️ярий ячмінь – 110 тис. га;
▪️яра пшениця – 3,2 тис. га;
▪️ярий ріпак – 2 тис. га;
▪️горох – понад 16 тис. га;
▪️овес – 1,7 тис. га.

«Можу сказати, що в нинішніх умовах це хороші показники. Аграрії дбають про продовольчу безпеку регіону. Всі роботи цьогоріч розпочалися вчасно і тривають у звичному режимі. Загальна посівна площа ранніх ярих культур в області трохи більша, ніж вдалося засіяти. Втім минулий тиждень видався дощовим і холодним, а це стало на заваді проведенню польових робіт. Однак все рівно ми можемо говорити про те, що господарства зі своєю роботою впоралися дуже добре», – розповів директор Інституту зернових культур Владислав Черчель.

На черзі – посів кукурудзи на зерно і соняшнику. Під ці культури відведено майже 1 млн га посівної площі Дніпропетровщини.

Предыдущая Працевлаштування переселенців на Дніпропетровщині: протягом останніх двох місяців до обласної служби зайнятості звернулася 1141 людина
Следующий В Нацполіції України розповіли, як подати заявку на пошук громадян, які зникли безвісти.

Нет комментариев

Оставить комментарий