У Дніпрі вшанували пам’ять жертв Голодоморів


 

 

Біля Меморіалу жертвам Голодоморів та політичних репресій з нагоди памʼятної дати зібрались представники Дніпропетровської обласної ради та ОВА, військовослужбовці, правоохоронці, представники духовенства, волонтери, родичі свідків подій та небайдужі мешканці міста. Учасники заходу поклали квіти та запалили лампадки.

IMG_20231125_133715_665

«Свідомий геноцид проти цілого народу, від якого саме наша область постраждала найбільше. Відомо, що від Голодомору 1932–33 років всього загинуло від 4 до 10 мільйонів українців, 70% припадає саме на Дніпропетровську область. Пам’ятаючи про злочини комуністичного режиму, нині український народ та вся цивілізована світова спільнота докладає всіх зусиль задля опору рашистському режиму, який знову чинить терор в Україні, намагаючись знищити нашу ідентичність, державу, націю», — сказав радник голови Дніпропетровської обласної ради Олександр Донченко.

IMG_9196

Голодомор 1932–1933 актом геноциду визнали парламенти 28 держав. Це важливий крок для запобігання подібних трагедій у майбутньому та гідного вшанування всіх жертв тоталітарних режимів.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини» — тематична лекція пройшла для викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл міста Дніпра.
Следующий Відбулося підведення підсумків роботи ГО «Дніпропетровська територіальна організація ВФСТ «Колос» за 2023 рік та відзначення територіальних громад – переможців, призерів та лауреатів Всеукраїнських та обласних змагань 2023 року.

Нет комментариев

Оставить комментарий