гучна заява, яка схвилювала українців – відео – новини 1+1 – Ексклюзив ТСН


Лише окремі добровольці мають право укласти контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України строком на один рік. Усі подробиці має ексклюзив ТСН.UA.

Рік роботи за контрактом і безкоштовно? Гучна заява мобілізація в Україні зробив народний посланець Федір Веніславський. Крім того, Міноборони та команда Victory Drones спільно запустили технорекрутинговий проект – базове навчання громадян керуванню безпілотниками. Після навчання такі люди зможуть підписати контракт із Збройними Силами України. Усі подробиці ексклюзивно для ТСН.UA розповіла журналістка Вікторія Панченко.

Служба за контрактом

Народний депутат Веніславський стверджує, що українці, які приходять до військкомату без виклику, можуть підписати контракт із Збройними силами України на рік.

«Якщо хтось отримує виклик, він мобілізований. Якщо хтось приходить без повістки, він має право підписати контракт про проходження військової служби строком на один рік», – каже він.

Більш того, за словами нардепа, після цього року послугу можуть не продовжити.

Однак раніше про тонкощі підписання таких контрактів повідомила Тетяна Муравйова, керівник групи вербування незалежного комплектного центру «Сили ТрО».

Зараз більшість військових частин оформляють контракти з умовою «до закінчення мобілізації». Це означає, що тут ви нарівні з мобілізованими, контракт закінчується з початком демобілізації», – зазначила Муравйова.

Нагадаємо, що з законопроекту про посилення мобілізації на стадії розгляду вилучили положення про демобілізацію після 36 місяців служби. Тому навіть ті, хто прийшов добровільно на початку повномасштабного вторгнення, тепер не можуть залишити ЗСУ. Крім того, досі не надходило інформації про те, що військкомати пропонували комусь підписати річні контракти. Технічно будь-хто, хто з’являється в ТЦК, може бути викликаний і мобілізований. Єдине полегшення отримали ті, хто прибув без виклику для уточнення даних. Згідно з визначенням Радміну, вони не мають права бути негайно направленими на медогляд, але зобов’язані оформити окрему повістку.

Хто може укласти контракт із Збройними Силами України строком на один рік

Лише окремі добровольці мають право укласти контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України строком на один рік. Про те, що повідомили на “1+1” спікер Міноборони Дмитро Лазуткін.

«Це стосується двох категорій осіб віком від 18 до 25 років, за винятком осіб офіцерського складу, а також осіб з медичною або психологічною освітою. Вони можуть укласти договір терміном на один рік», – пояснив він.

Тонкощі пересилання IVC

Варто зазначити, що медичні огляди військовозобов’язаних можуть проходити в лікарнях, які уклали договір з Держлікслужбою України. Проте остаточне рішення щодо придатності до військової служби прийматиме військкомісія при ТКК. У разі незгоди з клопотанням районного ВКВ відповідальний за військову службу може звернутися до районного ТСЦ з клопотанням про повторне проходження медичного огляду. Крім того, його рішення може бути оскаржене в суді або скасоване після розгляду комітетом вищого рівня.

Програма «Бій».

Одним із головних хвилювань українців у зв’язку з оновленням військового обліку було те, що після цієї акції їх викликатимуть на медогляд. А після медичного огляду може бути «військовий» призов по мобілізації. Неявка після цієї дати є злочином.

Техно-рекрутинг

Також відомо, що Міністерство оборони України та команда Victory Drones спільно реалізують проект техновербування – базового навчання громадян керуванню безпілотниками, які готові підписати контракт із ЗСУ. Про це в ефірі “Єдиних новин” розповів уповноважений Міноборони з питань комплектування Олексій Бежевець. Проект реалізується у співпраці з Центром комплектування армії України та має посилити технологічні можливості армії.

«Спільний проект полягає в тому, що Міносвіти через мережу рекрутингових центрів, яких в Україні вже 22, буде запрошувати бажаючих на посади операторів БПЛА на навчання, яке проводить Victory Drones», — каже Бежевець.

Частина навчання проводиться онлайн на платформі Prometheus. Будь-який громадянин може пройти цей вступний курс. Після успішного проходження курсу відбувається спілкування з менеджерами Victory Drones, визначається, яким людина бачить своє майбутнє, що вона більше готова робити. Далі йде закритий онлайн-курс тривалістю приблизно 1,5 тижні, а потім офлайн-навчання з практичними заняттями на полігоні. Олексій Бежевець повідомив, що навчання проводитиметься за чотирма напрямками – FPV, розвідувальним, крильовим та бомбардувальним вертольотами.

Після закінчення навчання громадяни зможуть вступити до конкретної військової частини та продовжити службу за контрактом.

Було мобілізовано 110 тис

Зауважимо, що мобілізація в Україні триває і наша країна отримала необхідно поповнити лави української армії на 100-110 тис. осіб. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив народний депутат України, заступник голови Комісії з прав людини Руслан Горбенко.

«Зараз командування і армія на фронті зазначають, що потреба особового складу на цей рік становить 100-110 тисяч. людей, на мою думку, цього року можна буде призначити приблизно 120 тис. призовників», – резюмував Горбенко.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: ⚡️❗️ СЛУЖИТИ МОЖНА ЛИШЕ ОДИН РІК, але є нюанс! Гучна заява, яка схвилювала українців!

Нагадаємо вам про це У Міноборони роз’яснили, чи потрібно проходити ІВК щороку.

Читайте також : :


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський про Путіна – немає стін, які не зруйнуються
Следующий Зеленський заявив, що проросійські гасла небезпечні не для України, а для країн ЄС

Нет комментариев

Оставить комментарий