День Української Державності у Дніпрі розпочали з урочистих заходів |


IMG 5235 1366x768 1
IMG 5235 1366x768 1
День Української Державності у Дніпрі розпочали з урочистих заходів |

З нагоди свята відбулось покладання квітів на Алеї пам‘яті Героїв Небесної Сотні. Біля монументів зібрались представники обласної влади, військові, волонтери, духовенство та небайдужі громадяни.

«Ми вперше відзначаємо День Української Державності. І це не просто черговий святковий день у календарі. Сьогодні він має надзвичайне значення. Наскільки б це не було парадоксально, росія, не бажаючи цього, зробила нам подарунок. Тепер для кожного українця державність — це не просто слово, це щось особисте, рідне і найкраще. Найкраща моя земля, мій найкращий дім, моя рідна Держава. Те, що кожен готовий боронити до кінця. І в цьому ми стали як ніколи єдині. Зі святом!» — сказав Олександр Донченко, заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату.

Також під час урочистих заходів спільний молебень за Україну провели служителі Православної Церкви України та Вірменської Апостольської Церкви. Після цього присутні вшанували загиблих внаслідок збройної агресії рф хвилиною мовчання.

«Саме сьогодні у День хрещення Київської Русі ми вшановуємо Українську Державність, яка вже має тисячолітню історію. І нехай вона продовжиться ще тисячами років поспіль. Все буде Україна!» — сказала заступник голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

!IMG_5239 !IMG_5249 !IMG_5252 !IMG_5264 !IMG_5266 !IMG_5268 !IMG_5277 !IMG_5348 !IMG_5350

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Пандусы и пандусы для инвалидов
Следующий Співробітників Благодійного фонду «Карітас Донецьк» у м. Дніпро відзначили подарунками і грамотами від імені голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука |

Нет комментариев

Оставить комментарий