Голова НАДС Наталія Алюшина: Нам вдається забезпечити стабільну роботу державної служби в цей складний воєнний час, в тому числі – на тимчасово окупованих територіях


«Нам вдається забезпечити стабільну роботу державної служби в цей складний воєнний час, в тому числі – на тимчасово окупованих територіях», – про це заявила Голова НАДС Наталія Алюшина під час загальнонаціонального телемарафону національної єдності #UAразом. 

За її словами, представники держави в окупованих територіальних громадах демонструють надзвичайне лідерство. Вони лишилися там повноважними представниками України. Консультують людей з правових, фінансових і життєвих питань. 

«Відзначу ключову роль місцевого самоврядування в окупованих територіальних громадах. На Херсонщині є чинними місцеві ради, працюють більшість комунальних підприємств. Там розподіляють продовольство і ліки, акумульовані до захоплення області, відновлюють пошкоджену інфраструктуру. На Донбасі справи гірші з огляду на шквальні обстріли», – зазначила Наталія Алюшина

Голова НАДС також наголосила на найвищому рівні відповідальності місцевих лідерів на ТОТ.

«Завдяки їм Україна контролює ситуацію на окупованих територіях. Такі дії змушують людей відчувати, що Херсон, Донеччина і Луганщина – це Україна. Від імені держави звертаюся до громадян, які перебувають на захоплених територіях. Кожен з вас – найвища цінність для України. Будьте певні: держава пам’ятає про кожного громадянина. Ніхто не залишиться без уваги», – зазначила Наталія Алюшина.

 


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Руководитель Офиса Президента Украины Андрей Ермак провел
Следующий Онлайн-зустріч з представниками НАДС щодо актуальних питань проходження державної служби в умовах війни

Нет комментариев

Оставить комментарий