Громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців, Уряд відшкодує комунальні витрати


11
11
 

Мова йде про компенсацію всіх витрат, пов’язаних з тепло-, газо-, енерго- й водопостачанням, водовідведенням, купівлею дров, пелетів та вугілля. Кошти можуть отримати громади, які дали безкоштовний прихисток переселенцям у будівлях й приміщеннях комунальної форми власності (у школах, садочках та ін.).

«Станом на сьогоднішній день в регіоні знаходиться більше 17 тисяч переселенців. Всі вони забезпечені всім необхідним. Дуже важливо, що в цей непростий час держава піклується про людей та допомагає їм», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради та заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до органів місцевого самоврядування, яка надалі буде перенаправлена до військової адміністрації; надати належним чином завірені рахунки, які підтверджують оплату комунальних послуг. Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані по громадах, а Мінрегіон буде готувати проєкт рішення Кабміну про виділення коштів. Далі — зареєструватись як одержувач бюджетних коштів та відкрити рахунки в органах Державної казначейської служби України за місцем реєстрації юридичної особи.

Відшкодовуватися будуть витрати на комунальні послуги, що надані з 1 березня 2022 року та виключно після оплати комунальних послуг за передній період. Тобто на початку квітня громади матимуть змогу подавати свої заявки на відшкодування.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Володимир Зеленський ініціює запровадження гарантування 100% вкладів громадян в усіх українських банках — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Національне інформаційне бюро: що це і як працює

Нет комментариев

Оставить комментарий