У Дніпрі у необмеженій кількості перевозитимуть пільговиків автобусами з 10:00 до 15:00


Проте до 10:00 та після 15:00 кількість пільговиків зменшать. Це компромісне рішення для збереження пасажирських перевезень автобусними маршрутами.
У Дніпрі з 5 грудня зменшать кількість перевезень пасажирів пільгових категорій на атобусних маршрутах у період до 10:00 та після 15:00. Однак з 10:00 до 15:00 пільговиків перевозитимуть у необмеженій кількості.

Про це під час брифінгу 4 грудня повідомив заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Іван Васючков.

За його словами, від 2017-го року держава взагалі не компенсує пільгові перевезення. Нині у місті діє муніципальна програма — з бюджету громади перевізникам відшкодовують до 10 % від кількості сидячих місць за кожен рейс.

Зараз, аби «вижити», АТП змушені зменшити кількість пільгових перевезень.

 
«За рік з бюджету компенсуємо до 2 млн пільгових перевезень. Фактично ж ця цифра становить від 8 до 10 млн таких поїздок щороку. Спільно з перевізниками провели нараду і дійшли компромісного рішення. До 10:00 та після 15:00 кількість пасажирів пільгових категорій зменшена до 2 осіб для автобусів малої місткості, до 4 – для автобусів середньої місткості та до 6 – для автобусів великої місткості. Однак у період із 10:00 до 15:00 пасажирів пільгових категорій перевозитимуть у необмеженій кількості. Є низка варіантів щодо вирішення цього питання. Або збільшувати розмір компенсацій. Це на сьогодні неможливо, а з наступного року – тим паче, оскільки з міського бюджету забирають військовий ПДФО. Або підвищувати вартість проїзду. Це також негативно у фінансовому плані може вплинути на містян, які користуються громадським транспортом. Тому впровадили варіант – зменшення пільгових поїздок. У салонах автобусів будуть відповідні оголошення», — зазначив Іван Васючков.
Директор ТОВ «Автотранссервіс» Андрій Руссавський додав:

 
«У жовтні склалася важка економічна ситуація щодо пасажирських перевезень. Це пов’язано з подорожчанням пального, мастила, запчастин та інших складових пасажирських перевезень. Тому зменшення перевезень пільговиків – це вимушений захід, аби хоч якось «вижити», зокрема й купувати нові запчастини для автотранспорту. Це передусім безпека пасажирських перевезень».
Зміни стосуються лише автобусних маршрутів. Електротранспорт перевозитиме пільговиків як і раніше.

 
Прес-служба Міської ради

##: автобусы, автобуси, маршрутки, льготники


Источник: https://gorod.dp.ua/news/225502

Предыдущая Екстрені повідомлення від ДСНС надсилають через хакерську атаку
Следующий «Київстар» відновив роботу після масштабного збою

Нет комментариев

Оставить комментарий