Ігнат прокоментував нічну атаку дронів на Україну. – Україна


Росіяни обстрілювали шахедів хвилями в двох напрямках.

У ніч на 11 лютого російські війська атакували Україну за допомогою ударних безпілотників введіть “Шахед-136/131”. Маршал ВПС Юрій Ігнат каже, що, на жаль, ці цифри нам уже відомі.

Про це він розповів під час телемарафону.

“На Новий рік у нас теж було 90 шахадів. 45 – це передостанній новорічний рекорд. Зазвичай ворог атакує 15-20 щодня і щоночі. 40 з 45 – це серйозний результат” – примітки.

Росіяни стріляли з шахедів хвилями в двох напрямках, рухаючись, як завжди, маршрутами, які вони намітили напередодні, щоб зайти глибше та вразити якомога більше цілей.

«Цього разу цифра надзвичайно велика. Навіть з 5, які не включені в статистику вбивств, ще кілька не досягли мети через певні обставини. Тому результат дуже хороший “, – йдеться у повідомленні.

«Шахеди» залишаються складною мішенню, але завдяки досвіду, навикам і додатковому обладнанню безпілотники все одно збивають.

«На жаль, таких серйозних показників неможливо досягти у разі нападу на прифронтову зону, території, прилеглі до лінії фронту, тому що часу на збиття мало. Мобільні вогневі групи мають обмежену дальність збиття цих безпілотників. Тому, якщо ворог атакує війська або вздовж лінії фронту, відсоток ураження буде нижчим», – сказано в повідомленні.

Водночас сьогодні практично всі безпілотники були збиті мобільними вогневими групами.

“Таким чином ми можемо зберегти зенітні керовані ракети середньої та малої дальності”, – додав він. – резюмував Ігнатій.

Слід пам’ятати, що в результаті бойової роботи сил ППО Знищено 40 безпілотників.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський поговорив із Сірілом Рамафосою 12 лютого
Следующий Зеленський очолив штаб 12 лютого, повідомив Сирський

Нет комментариев

Оставить комментарий