Громади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від бізнесу


Консерви, м’ясо, печиво, крупи та макаронні вироби Синельниківській районній адміністрації передало приватне підприємство «Укрпалетсистем».

«Війна показала справжні обличчя, розкрила хто є хто насправді. Зараз ми бачимо без прикрас, хто не злякався і не втік, хто думає не лише про власну вигоду і безпеку. Я хочу подякувати всім, хто сьогодні допомагає нашим людям і армії. Вдячний голові Житомирської обласної ради Володимиру Федоренку за допомогу і директору ПП «Укрпалетсистем» Анатолію Можарі за надання гуманітарного вантажу. А також народному депутату Сергію Северину, обласним депутатам Анатолію Пучці та Роману Ковальському за організацію доставки продуктів у громади Синельниківського району. У нас всіх зараз спільна мета — разом допомагати людям, які були вимушені покинути свої домівки через війну», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Реклама: Найти торговые палатки в Интернете легко!

Гуманітарний вантаж поїхав до Маломихайлівської, Великомихайлівської, Покровської, Петропавлівської, Миколаївської, Брагинівської, Української громад.

«Сьогодні немає ані конкурентної боротьби, ані політичних суперечок. Ми всі єдині, всі прагнемо до одного — перемоги України та збереження життів людей. І лише згуртувавшись, ми вистоїмо!», — сказав народний обранець Сергій Северин.

!IMG_0273 !IMG_0323 !IMG_0326!IMG_0244 !IMG_0336 !IMG_0346 !IMG_0371 !IMG_0399

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Симбіоз музики, небайдужих людей та чуттєвих дитячих малюнків
Следующий The 10 Most Popular Dodge Cars

Нет комментариев

Оставить комментарий