На Дніпропетровщині заборонено відвідувати лісиВідповідне розпорядження підпис… | Дніпропетровська обласна рада


На Дніпропетровщині заборонено відвідувати ліси

Відповідне розпорядження підписав начальник обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Заборона стосується всіх цивільних осіб – пішоходів та громадян на автівках. Виключення становлять лише транзитні шляхи. Ліси можуть відвідувати тільки військовослужбовці, лісники, співробітники правоохоронних органів та особи, які наділені спеціальними службовими повноваженнями. Таке обмеження запровадили, щоб попередити виникнення пожеж.

Реклама: Де повинні бути насоси глибинні в лісах?

«З початком весни та за теплої погоди мешканці Дніпропетровщини починають виходити на пікніки. І не завжди ці пікніки завершуються вдало: часто люди додають роботи ДСНС, бо лісові пожежі, на жаль, зараз не рідкість. Обмеження мають зменшити навантаження на рятувальників, які дбають про безпеку регіону та допомагають колегам із «гарячих точок», – розповіла начальниця управління цивільного захисту Дніпропетровскьої ОВА Тетяна Куряченко.

Дотримання громадянами правил контролюватиме обласне управління лісового та мисливського господарства разом із рятувальниками. Спеціалісти проводитимуть спільні рейди, а на порушників складатимуть адмінпротоколи. Штраф за відвідування лісів – від 1 530 до 15 300 грн.


Источник

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб: • хто має право на стату... | Дніпропетровська обласна рада
Следующий За підтримки Офісу Президента України уряд, освітні заклади та громадські органі... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий