На Франківщині військовий комісар влаштував службу для футболістів – що з цього буде?


efe b e b bd b bfb
efe b e b bd b bfb

Військовий комісар організував «сервіс» для гравців і тренерів місцевого професійного клубу.

В Івано-Франківській області чиновника судитимуть за матеріалами Державного бюро розслідувань армійська реєстраційно-призовна комісія, за яку «служили» гравці місцевого професійного клубу. Обвинувальний акт направлено до суду.

Про це повідомляє GBR та канцелярія Ген прокурор.

Співробітники ДБР завершили досудове розслідування щодо начальника роти охорони Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У його підрозділі фіктивно служили офіцери та гравці місцевого професійного клубу.

Встановлено, що в охоронній роті служили семеро чоловіків – гравці та тренери місцевої професійної футбольної команди. Проте всі вони служили лише «на папері», на службу не з’являлися та жодних військових обов’язків не виконували.

“Загалом спортсмени “відсиділи” 1100 діб, отримавши фінансову та матеріальну допомогу від держави на суму майже 1,4 млн грн. Більшу частину суми – 1 млн грн обвинувачені вже повернули в досудовому порядку добровільно слідства, решта буде повернено в ході судового розгляду”, – йдеться в повідомленні.

Також за клопотанням Державного бюро розслідувань суд відсторонив чиновника від виконання обов’язків.

Командира роти охорони Івано-Франківського обласного військкомату звинувачують у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Нагадаємо вам про це «Поцілований» колишній керівник Рівненського ЦК розповів про скандал.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський провів зустріч у Харкові
Следующий Ми говорили про оборону Харкова і додаткові системи ППО. Зеленський керував пн. 08.04.2024 р. о 15:36

Нет комментариев

Оставить комментарий