Воскресенье, 2 апреля 2023
EnglishUkrainian

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – почесними відзнаками Дніпропетровської обласної ради нагороджені фахівці управління Державної служби якості освіти в Дніпропетровській області, яке  функціонує з вересня 2019 року


Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – почесними відзнаками Дніпропетровської обласної ради нагороджені фахівці управління Державної служби якості освіти в Дніпропетровській області, яке  функціонує з вересня 2019 року

8BF71425-786D-442E-9D0D-96B8EC59460F

«У цей непростий для всієї країни період ми хочемо відійти від звичного всім офіціозу. Хочеться привітати вас, освітян, у затишній та дружній атмосфері, адже, у цей особливий час нам всім потрібна підтримка та згуртованість. Вам слова вітання від голови обласної ради Миколи Лукашука та висловлюю сердечну вдячністьза Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість та знання! Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України», — звернулася до присутніх начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко.

Окрім нагородження відзнаками обласної ради для кращих представниць управління Державної служби якості освіти підготували надзвичайно цікавий екскурс в історію Дніпропетровщини (директор Музею місцевого самоврядування Максим Ковтун). Також освітяни побували у сесійній залі і кабінетах, де працюють їх колеги з виконавчого апарату обласної ради.

«Такий формат зустрічей дуже надихає, — прокоментувала начальниця управління Державної служби якості освіти Наталія Кириченко. – Дійсно, у цей непростий час дуже важливо, коли, по-перше, влада розуміє значимість освіти для розвитку країни, а по-друге – що це відбувається щиро, людяно і без зайвого пафосу».


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Підсилення лікарень — МОЗ розробило механізм оперативного реагування на потреби медзакладів у спеціалістах
Следующий Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука з нагоди Дня працівників освіти

Нет комментариев

Оставить комментарий

MENU

Back

Карта воздушных тревог в Украине (онлайн):

Карта воздушных тревог в Украине онлайн
Авторизация
*
*


Регистрация
*
*
*


Генерация пароля