Купить стапель для кузовного ремонта


шины для авто
shiny dlya avto

Стапеля платформні

Після серйозної аварії часто змінюються геометричні розміри та пропорції автомобіля. Деформація корпусу призводить до збільшення витрати пального, порушення керованості транспортним засобом і курсової стійкості. Якщо потрібно ремонт та купить стапель для кузовного ремонта, то єдиним рішенням є відновлення геометрії кузова. Станції технічного обслуговування виконують таку роботу постійно, і досягти необхідної ефективності допомагає спеціалізована техніка.

Устаткування для ремонту кузова

Стапель – один із найнеобхідніших інструментів, здатних значно полегшити, прискорити та спростити процес. По конструктивним особливостям розрізняють такі види устаткування:

  • підлоговий;
  • рамний;
  • платформний;
  • пересувний.

Компанія Trommelberg виробляє два різновиди стапелів – платформні та пересувні. Обидва види активно використовуються на СТО відновлення геометрії кузова. Їхня основна відмінність полягає у функціональних можливостях, що відображається в ціні.

Платформенний стапель

Цей різновид має максимальний функціонал і може використовуватися для робіт будь-якої складності. Цей вид найдорожчий, але з його допомогою відновлюється навіть геометрія автомобілів, які серйозно постраждали в аваріях. Важливою особливістю пристроїв є можливість відновлення будь-яких типів машин, у тому числі позашляховиків з рамним корпусом.

Платформа оснащена гідравлічним механізмом. Передбачено безліч посадочних місць під анкерні затискачі – за їх допомогою виконується надійна фіксація корпусу. У конструкцію входить одна або кілька опорних веж (стійок) з гідравлічною системою для створення зусилля, що тягне. Стійки можна переміщати навколо платформи, для того, щоб витягувати корпус автомобіля в потрібному місці і в певному напрямку.

Пересувний стапель

Цей пристрій призначений для виконання менш складного ремонту. Пересувний стапель зручно використовувати за умов обмеженого простору. Він має колеса транспортування і підкочується під автомобіль, який стоїть на місці. Може використовуватись для ремонту лонжеронів, стійок, панелей та інших елементів кузова. При досить низькій вартості підкатний стапель здатний виконати переважну більшість завдань відновлення корпусу.

Чому СТО рекомендують оснащувати обладнанням Троммельберг
Стапелі Trommelberg вибирають за наступні переваги:

  • висока міцність;
  • надійність;
  • продуманість конструкції;
  • тривалий термін експлуатації;
  • наявність оригінальних запчастин для ремонту та заміни деталей та вузлів, що вийшли з ладу;
  • доступна ціна.

У нашому інтернет-магазині можна купити недорого платформний стапель Троммельберг необхідної вам модифікації. Є пересувні стапелі, а також будь-яке інше обладнання цієї торгової марки.

Зателефонуйте нашим менеджерам та оформіть замовлення з оплатою у зручній вам формі. Замовити стапель можна через сайт – у разі виникнення запитань наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію.

Предыдущая Diadia - Якісні літні сукні від виробника
Следующий Застосування маніпуляторів та іншої спецтехніки

Нет комментариев

Оставить комментарий