Застосування маніпуляторів та іншої спецтехніки


Навряд чи можна сподіватися встановити електричний стовп самостійно, без застосування спецтехніки. Як і доставити на СТО автомобіль, що зламався посеред дороги – для цього існує евакуатор. Одним словом, маніпулятор полегшив життя людства. Звичайно, пересічний обиватель використовує його набагато рідше, ніж велике підприємство. Проте їхня кількість, а значить, і попит на маніпулятори, неухильно зростає. Оренда будівельної спецтехніки – на сайті alef-stroy.com . Де ж вона використовується?

Евакуатор

Евакуатор – представник сідельних тягачів, оснащених КМУ. При ДТП та інших надзвичайних ситуаціях, а також у разі необхідності переміщення транспортного засобу вагою до 3 тонн евакуатор є найбільш зручним варіантом. А ось фуру або вантажівку на ньому транспортувати неможливо. Для виконання цього завдання існують більш потужні моделі, зібрані на базі вантажівок, на яких можна транспортувати вантаж вагою до 38 тонн. Крім транспорту, на евакуаторі перевозять стовпи і діелектричну монтажну корзину. Крім того, евакуатор застосовується і в якості автовишки.

Бурильно-кранові конструкції

Кожен господар особняка оцінив бурильно-кранову установку по достоїнству. Адже для того, щоб в будинку була вода, необхідно вирити колодязь або пробурити свердловину, і цю функцію виконує установка для буріння. Така установка використовується і для буріння свердловин невеликої глибини, призначених для перекачування газу або нафти.

Лісовози

Лісовоз, оснащений маніпулятором, не потребує сприяння інших одиниць техніки. Він сам занурює вирубаний ліс безпосередньо з зони вирубки, виконує перевезення, а потім і розвантаження на місці призначення. При цьому маса дерев не має ніякого значення – лісовоз з маніпулятором, завантажений найбільшими деревами, без проблем подолає відстань від зони вирубки лісу до пункту його переробки.

Сортиментовози

Сортиментовоз – це більш досконала версія лісовоза. Збірка здійснюється не на базі вантажівки – створюється самостійна конструкція, адаптована під транспортування колод, довжина яких від 2 до 6 м, а вага – до 40 тонн. До переваг сортиментовоза можна віднести велику вантажопідйомність і потужність, до недоліків – відсутність маневреності, зважаючи на якого він може перевозити ліс виключно по широкій дорозі. Проте, вартість сортиментовозів тільки зростає, тому що виготовляють їх виключно зі сталі найвищої якості і інших компонентів, не менше якісних – виробник дбає про такий нюанс, як безпека на дорозі.

Мультиліфти

Мультиліфти – це досить поширена спецтехніка, зібрана на основі вантажних авто і оснащена знімним гідравлічним кузовом. Кузов знімають, виконують навантажувальні або розвантажувальні роботи, після чого прикріплюють до основної платформі.

Існує кілька видів кузовів:

  • бортовий кузов;
  • прес-контейнер;
  • бункер-накопичувач;
  • кузов, призначений для побутових відходів.

Але, хоча мультиліфти підходять для робіт різних видів робіт, застосовують їх, як правило, в якості самоскида для приватних осіб або організацій. Нові зразки розроблені за останнім словом техніки, що сприяє оперативної і якісної роботи водія.

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Купить стапель для кузовного ремонта
Следующий Оперативность сервиса цветов с доставкой в нынешних реалиях

Нет комментариев

Оставить комментарий