Підпали сухостію та світломаскування – скількох порушників затримали та яке пока… | Дніпропетровська обласна рада


Підпали сухостію та світломаскування – скількох порушників затримали та яке покарання на них чекає?

З третього березня була введена кримінальна відповідальність за підпалення сухої рослинності, листя тощо.

Згідно зі статтею 113 ККУ такі дії прирівняні до диверсії. Про це розповів Руслан Мороз, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради:

«За ці 3 тижні ми затримали 10 порушників. За законом на паліїв чекають 10-15 років ув’язнення. Ті, хто здійснює диверсію навмисне, будуть засуджені до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Ми патрулюємо місто та область з працівниками поліції, ДСНС. Особливо ситуація є небезпечною зараз, коли через сильний вітер вогонь дуже швидко перекидається».

Щодо світломаскування наразі немає наказу Міноборони, втім, є рекомендації. У темний період доби та з початку комендантської години радять вимикати світло.

«Загалом ми отримали 400 скарг від громадян. Більше половини їх опрацьовано. Тобто ці люди отримали догану і більше не вмикають яскраве світло. 13 підприємств були відключені від електроенергії. Це гаражні кооперативи та магазини, які не виключали свої рекламні вивіски», – підсумував Руслан Мороз.Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая На Дніпропетровщині - найбільше в країні медзакладів, які безкоштовно надають пс... | Дніпропетровська обласна рада
Следующий Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зазначив, що сьогодні Україна не ... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий