подробиці гучного скандалу навколо прихованих статків Тищенка, новини 1+1 – Україна


За інформацією журналістів, Тищенко та пов’язані з ним люди можуть придбати в Ужгороді квартири, салон краси, ритуальне бюро та п’ятизірковий парк-готель.

За останні два роки нардеп Микола Тищенко, його родина та наближені люди придбали в Ужгороді квартири, низку компаній та своїх людей на високих посадах.

Про це йдеться в розслідування журналісти “Української правди”.

Тищенко є нардепом-мажоритарником, обраним за списком Слуги народу в одному з округів Києва. У березні 2021 року він став головою Закарпатської обласної організації партії СН, але в середині 2022 року його усунули «через погану репутацію».

Проте воно зберегло свою присутність у регіоні та веде активну діяльність. Журналісти стежили за поїздкою Тищенка на Закарпаття у лютому 2024 року.

З ким зустрічався Тищенко на Закарпатті?

Він зупинився в одному з найдорожчих ЖК Ужгорода, де живе його колишня дружина Алла Барановська з сином Давидом. Пара розлучилася незадовго до того, як офіційні особи знову оприлюднили свої заяви. Журналісти припускають, що розлучення може бути фіктивним. Сам Тищенко це заперечує.

Барановська володіє салоном краси в Ужгороді. Живе в одному з найдорожчих будинків Ужгорода. При цьому ні Тищенко, ні Барановська квартири там не мають. Нардеп каже журналістам, що не знає, хто є власником квартири і хто сплачує її оренду.

Після зустрічі з Барановською Тищенко відправився в селище Кілікійське, яке належить місцевому прислужникові Арсену Мелкумяну. Як писала “Українська правда”, після призначення Тищенка головою Закарпатського відділення Верховного Суду, за його підтримки Мелкумян став секретарем Ужгородської міської ради (наразі він втратив цю посаду).

Журналісти стверджують, що Мелкумян має бізнес-інтереси з Тищенком. Мелкумян у коментарі журналістам заявив, що не має бізнес-зв’язків з Тищенком, а просто раніше співпрацював як керівник партійного осередку. Прихід Тищенка в ресторан у лютому пояснив, що це заклад громадського харчування і туди хтось може зайти.

Також Тищенко в Ужгороді коротко зустрівся з новим головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм. А потім я кілька годин спілкувався в ресторані з колишнім начальником інспекції охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, а нині – першим заступником, Михайлом Банком. За інформацією журналістів УП, саме Тищенко лобіював кандидатуру Банку.

У банку журналістам повідомили, що обговорили з Тищенком екологічні порушення в лісовому господарстві. Раніше NGL Media проводило розслідування можливої ​​причетності Михайла та його батька до розкрадання земельних ділянок.

Садиба Тищенків на Закарпатті

Журналісти мають інформацію про можливий зв’язок Тищенка з відпочинковим комплексом “Брістоль”. Біля цього готелю журналісти побачили друга Тищенка Андрія Стріхарського. Електромерседес також в’їхав на недобудовану автостоянку в Брістолі, за що оштрафували власника готелю Камаєва. До того, як стати власником готелю, працювала директором будівельної компанії «Статус-Преміум».

Ще один можливий бізнес Тищенка в Ужгороді – похоронне бюро «Сяйво». Його офіційним власником є ​​Світлана Андрієнко. Чоловік Світлани на прізвище Зінченко є помічником Тищенко на громадських засадах. Світлана заперечує будь-які бізнес-зв’язки з нардепом, а також стверджує, що її чоловік не працює на Тищенко. Сам Зінченко розповів, що вже розлучився з дружиною.

За даними УП, Тищенко часто користується чужим майном: квартирою в Києві, квартирою в Ужгороді та двома автомобілями.

Що на це каже сам Тищенко?

У коментарі журналістам Тищенко підтвердив, що їхав на автомобілі якогось Орлова, якого журналісти називали його водієм. Ці відомості Тищенко пообіцяв внести до декларації за 2023 рік, але поки не скаже, що буде «трохи інтриги».

Депутат виступив проти лобізму Михайла Банка. Щодо готелю «Брістоль», то Тищенко спочатку сказав, що нічого подібного не знав, а потім згадав, що знає. За його словами, з готелем пов’язують ще одного нардепа від “Слуги народу”.

Журналіст Михайло Ткач зазначив, що є докази причетності до готелю не лише Стріхарського, а самого Тищенка. Тищенко назвав це брехнею і сказав, що був там лише один раз, коли «порушив кримінальну справу» про захоплення території. Щодо “Сяйва”, то Тищенко сказав, що не має зв’язків, але визнав, що Зінченко досі є його помічником на волонтерських засадах і “він добре працює”.

«Я не знаю ніяких стосунків, а дружину я бачив один раз, дуже давно», – сказав Тищенко про власника «Сяйва».

Нагадаємо, колишній підрозділ позафракційного депутата ВР Миколи Тищенка зробив йому цікавий подарунок. Алла Барановська вручила 12,6 млн грн.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая кількість жертв зросла до 19 - Україна
Следующий Зеленський розповів про ситуацію на фронті та нарощування потужності Збройних сил України

Нет комментариев

Оставить комментарий