Про роботу аптек й гуманітарну допомогу


Про роботу аптек й гуманітарну допомогу

IMG_20220313_151235_296

7,5 тон «гуманітарки» Дніпропетровщина отримала зі сходу Німеччини — міста Котбус. Апарати штучної вентиляції легень, критично важливі ліки, медичний інструментарій, витратні матеріали — все це вже розподілено медзакладами регіону. Незабаром ще одна «автівка допомоги» з Котбусу прибуде в нашу область. Всі апарати та ліки придбані за кошт мешканців міста й медпрацівників, яким небайдужа доля України.

«Гуманітарну допомогу нині надають державні й позадержавні інституції, а також приватні підприємці. Дніпропетровщина отримала також вантаж від ВООЗ: розчини, хірургічний інструментарій, витратні матеріали тощо. Все це ми вже почали розподіляти на стаціонарні заклади, на які припало найбільше навантаження по пацієнтопотоку», — сказала заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпро ОДА Тетяна Квітницька.

Також вона повідомила, що система охорони здоров‘я на Дніпропетровщині працює злагоджено в стабільно: діють всі ланки первинної медико-санітарної допомоги та спеціалізовані центри.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Відкрилися чергові евакуаційні маршрути у Київській та Луганській областях – Ірина Верещук — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Володимир Зеленський відвідав поранених захисників України  — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий