Продавав повістки ухильникам: в Івано-Франківській області засудили працівника ТЦК


Співробітник ТЦК в Івано-Франківській області оформив фальшиве призовне повідомлення «Доджерс» за відносно невелику суму «подяки», за що потрапив до суду.

Більшість ухильників намагаються будь-якими способами уникнути отримання повістки. Проте «хитромудрий» працівник ТЦК з Івано-Франківської області знайшов спосіб змусити тих, хто намагається ухилитися від мобілізації, заплатити гроші, щоб отримати його повістку. За неправдиві заклики до бійки в обмін на хабар суд оштрафував офіцера та тимчасово позбавив права обіймати певні посади.

Про те, що це говорить у вироку Івано-Франківського міського суду.

За версією слідства, у січні 2024 року офіцер ЗСУ, який проходив службу в одному з територіальних центрів комплектування в Івано-Франківській області, видавав фіктивні мобілізаційні накази (прохання про направлення до військової частини). дві особи, відповідальні за військову службу. За свої послуги працівник ТКК отримав 500 доларів хабара від ухильників.

З такими документами чоловіки без проблем проходили блокпости області, оскільки інші повістки їм уже не могли вручити.

Суд визнав працівницю ТЦК винною в службовому підробленні документів та одержанні неправомірної вигоди. За протиправні дії офіцеру доведеться сплатити штраф у розмірі 51 тис. грн.

Рішенням суду хабарника також позбавили на два роки права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських функцій, а також бути представником влади на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форма власності.

Нагадаємо, працівник ТКС був засуджений за втечу зі служби. На суді обвинувачений заявив, що хотів служити на фронті, а не у військкоматі.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що сподівається на висадку союзників в Україні, як у Нормандії
Следующий що відомо про чарти - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий