‍ Протягом 10 червня – 10 липня 2022 року в режимі онлайн проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. |


 

У фіналі змагалися 1567 проєктів. Дніпропетровщину в 61 секції представляли 60 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради».

 

«Цей конкурс є головним змаганням року для вихованців Дніпропетровської малої академії наук. У ньому беруть участь найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України. І навіть за такої величезної конкуренції МАН має  дуже високі результати: з 61 учасника від області 41 став переможцем! З них 7 золотих нагород, 16 срібних і 18 бронзових медалей!!! Це найкращий результат за останні п’ять років і ще одне підтвердження того, що наші діти – гордість Дніпропетровщини», – сказала начальник гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.

 

«У нашому закладі ми зібрали найяскравіших зірочок з усієї області. Кожен з них – дивовижний. Але є такі, які на нашому небосхилі з’являються раз на кілька років. Таким є Захар Писаревський з Кам’янського технічного ліцею імені Лигуна, який здобув золото одразу у двох секціях – математичного моделювання та астрономії й астрофізики. Це рекорд України. До нього нікому не вдавалося вибороти дві золоті медалі в одному конкурсі. Захара вже зараз запрошують на масштабні міжнародні наукові заходи, і я переконана, що у цієї дитини найсвітліше майбутнє! Хоча ще раз підкреслю, що усі діти в нашій академії дуже талановиті. А ще ми маємо неймовірний педагогічний колектив, завдяки якому наша Мала академія має такі прекрасні показники», – зазначила директорка МАН Наталія Тягло.

 

Найкращими у секціях стали:

 

Теоретична фізика: Шеламанов Артем, Комунальний заклад освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.

 

Астрономія та астрофізика: Писаревський Захар, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.

 

Математичне моделювання: Писаревський Захар, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.

 

Кліматологія та метеорологія: Черкашіна Катерина, Комунальний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Жовтоводської міської ради.

 

Всесвітня історія: Гринчак Катерина, Комунальний заклад «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради.

 

Загальна біологія: Коломійчук Сергій, Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради.

 

Охорона довкілля та раціональне природокористування: Степаненко Давид, Комунальний заклад освіти «Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради.

 

Вітаємо переможців! Дякуємо науковим керівникам, вчителям, викладачам закладів вищої освіти за наполегливу працю!

 

IMG_20220713_090434_596

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Мрієте про створення власного саду або хочете вдосконалити вже існуючий? Є можливість! |
Следующий Хочете налагодити переробне підприємство? Держава допоможе |

Нет комментариев

Оставить комментарий