Рятувальникам області вручили грамоти, відзнаки й чергові звання |


З нагоди Дня прапора та Дня Незалежності в одній з пожежно-рятувальних частин Дніпропетровщини відбулись урочистості. За мужність і героїзм, проявлені при ліквідації наслідків бойових дій, самовідданість і рішучість при виконанні пожежно-рятувальних, пошукових і відновлювальних робіт та з нагоди 31 річниці Незалежності України відзнаки Дніпропетровської обласної ради особовому складу вручив голова ДОР Микола Лукашук.

«З першого дня впровадження воєнного стану особовий склад Держслужби з надзвичайних ситуацій перейшов на посилений варіант несення служби. Пліч-о-пліч ви оперативно та професійно ліквідовуєте всі небезпечні ситуації, які загрожують життям людей.

Російські ракети та снаряди не оминули Дніпропетровщину і саме ви завжди перші на місці події, ризикуєте власними життями, щосекунди можете опинитися під ворожим обстрілом.

Ми поважаємо вашу роботу, цінуємо кожного з вас і розуміємо: ви робите таку ж справу, як і наші військові – на своєму місці захищаєте українців», – сказав Микола Лукашук.

Вітання та слова подяки особовому складу також висловив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

«Ви виконуєте складну й відповідальну роботу: ліквідовуєте пожежі, розбираєте завали пошкоджених від атак будівель, рятуєте людей. Пишаємося кожним з вас», – сказав Андрій Кульбач.

Особовому складу ДСНС також були вручені грамоти МВС, нагрудні знаки ДСНС України «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації» й подяки Головного управління. Окрім цього, були присвоєні чергові спеціальні звання начальницького складу на один ступінь вище спеціального звання, а декому достроково – у порядку заохочення.

!_IMG_4150 !_IMG_4193 !_IMG_4198 !_IMG_4264 !_IMG_4292 !_IMG_4324 !_IMG_4335 !_IMG_4397 !_IMG_4406 !_IMG_4427 !_IMG_4537 !_IMG_4790 !_IMG_4799 !_IMG_4853 !IMG_4281 !IMG_4354

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая «Краща спортивна територіальна громада Дніпропетровщини 2022 року»: у Магдалинівці відбулась комплексна спартакіада |
Следующий На Вас чекає перший похід до секс шопа — 4 аспекти від «Sorano», про які треба знати перед відвідуванням такого

Нет комментариев

Оставить комментарий