що змінилося – ТСН, новини 1+1 – Гроші


Зміни можуть бути введені в 2024 році.

Мінсоцполітики ініціює зміни в порядку виділення житла субсидії. Зміни торкнуться і тих громадян, які мають заборгованість за комунальні послуги.

Відповідний проект постанови КМУ з’явився для обговорення на сайті Федерації профспілок (ФП).

Документом пропонується не призначати субсидії, якщо українці мають заборгованість по оплаті однієї з житлово-комунальних послуг від трьох і більше місяців.

Сума боргу має перевищувати 40 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (680 гривень). Наразі не можуть отримати субсидії споживачі, які мають заборгованість за всі житлово-комунальні послуги та борг яких перевищує 680 грн.

Також існує норма, згідно з якою у разі смерті члена домогосподарства (крім заявника) або члена сім’ї особи з домогосподарства уповноважені органи зможуть самостійно перевірити розмір житлової допомоги з місяця наступного за місяцем, у якому особа померла без звернення заявника.

Також вносяться зміни до порядку уточнення правил перерахунку розміру допомоги у разі смерті члена сім’ї пільговика незалежно від подання пільговиком відповідної заяви.

Нагадаємо вам про це В Україні субсидії отримують найменш захищені верстви населення. Які документи потрібні для оформлення субсидії 2024 – читайте у новині.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський запустив процедуру обрання суддів Конституційного трибуналу
Следующий Володимира Карпенка призначено командувачем сил матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України

Нет комментариев

Оставить комментарий