Ситуація в Маріуполі – як виглядає окуповане місто – Україна


Місцевим жителям окупанти принесли лише страждання та занепад.

Незважаючи на всі обіцянки ремонту, Маріуполь залишається в жалюгідному стані. Єдине, чим насправді займається ворог, це будує заставні будинки для росіян.

Про те, що я пишу Маріупольська міська рада.

Як пишуть у мерії, від Будинку зв’язку в самому центрі Маріуполя залишилися майже стіни. Така ж ситуація і з керівництвом порту. Обидва будинки нібито на «ремонті», але насправді покинуті.

Маріуполь зруйнований

«Центр Маріуполя теж не впізнати. По вулиці Куїнджі, біля драмтеатру, продовжують руйнувати історичні будівлі. Окупантам на них байдуже, бо вони мають іншу мету – заробити в захопленому місті, насправді вони займаються лише іпотечними будинками для росіян. – повідомили у відомстві.

Нагадаємо, у соцмережах точаться дискусії щодо завершення будівництва ворожої залізниці, яка з’єднає російський Ростов-на-Дону з окупованим Маріуполем. Завершення будівництва цього об’єкту могло б стати ще однією загрозою для наших військових, адже якби було транспортне сполучення наземним транспортом, загарбники мали б змогу значно швидше доставляти на фронт озброєння, техніку та живу силу.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський вважає, що Путін хоче знищити Європу
Следующий Зеленський заявив, що західної допомоги буде недостатньо для перемоги

Нет комментариев

Оставить комментарий