Зеленський звернувся до своїх партнерів і подякував їм за підтримку України


“Я хочу зараз подякувати всім партнерам України, які підтримували і продовжують підтримувати нашу країну. Іде робота з командами європейських країн для посилення України, нових оборонних пакетів, нових рішень у сфері безпеки”, – сказав президент.

Він нагадав, що за останній тиждень Україна отримала велику підтримку від партнерів. Однак важливо не зупинятися далі.

«Війну розпочала Росія на українському фронті, але її метою є не тільки наша держава, не тільки наша незалежність. Тому, звичайно, важливо зберегти максимальну консолідацію вільного світу і зробити все можливе і неможливе, щоб що Україна може перемогти Росію. Іншого шляху у Москви немає, я розумію”, – сказав Зеленський.

Як раніше зазначив президент Зеленський, Україна має стати достатньо сильною та ефективною, щоб Росія знала, що знайде відповідь на кожен удар. Для цього необхідно посилити створення російської зброї.

Україна вже виробляє далекобійну зброю. Наприклад, фахівцям вдалося розробити нову версію ракет великої дальності «Нептун». Зокрема, нещодавно стало відомо про початок серійного виробництва безпілотників, які є своєрідним еквівалентом іранських «Шахедів».

Як повідомив голова Мінстратегпрому Олександр Камишин, Україна значно збільшила виробництво боєприпасів. Наприклад, міни – 42 рази, артилерійські снаряди – майже 3 рази.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая набуті народними депутатами під час війни - цн - Україна
Следующий Примітка для внутрішньо переміщених осіб - пенсіонери повинні пройти ідентифікацію - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий