Соціальна підтримка для переселенців: як отримати виплати Для людей, які змушен… | Дніпропетровська обласна рада


Соціальна підтримка для переселенців: як отримати виплати

Для людей, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з вторгненням окупаційних військ в Україну, держава запровадила низку соціальних ініціатив.

«Спочатку, для отримання довідки ВПО, людям необхідно звернутись до органів соцзахисту населення Дніпропетровщини, уповноваженої особи громади або ЦНАПів та подати заявку. За наявності технічних можливостей, її також можна подати через ДІЮ. Тоді вам буде призначена матеріальна допомога на проживання. Вона надається щомісячно від моменту звернення на період воєнного стану та ще протягом одного місяця після його скасування. Виплати надходять на кожну особу, що включена до єдиної бази ВПО. Розмір допомоги на проживання для осіб з інвалідністю та дітей складає 3 тисячі гривень. Для інших категорій — 2 тисячі гривень. Допомога виплачується за повний місяць, незалежно від дати звернення за її наданням. Тому всі ВПО, які звертаються за отриманням допомоги, до 14 квітня поточного року, отримають виплати за березень в повному обсязі», — розповіла заступниця голови Дніпропетровської військової адміністрації Ольга Горб.

Вона також додала, що матеріальну поміч можуть отримати й ті, хто надає житло переселенцям. Держава відшкодовує людям, які безкоштовно надають житло для переселенців, комунальні послуги. Власник житла має внести відомості про помешкання, яке готовий надати безкоштовно, на вебсайт «Прихисток» й повідомити про це виконком за місцем розташування житла. Компенсація здійснюватиметься за кошти держбюджету й складає 14.77 грн за день, який одна людина прожила в помешканні орендодавця.


Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Міністерство розвитку громад і територій України запустило соціальну ініціативу ... | Президент Украины
Следующий 21:00. Тридцять третя доба спротиву добігає кінця. Неспокійно сьогодні було на ... | Дніпропетровська обласна рада

Нет комментариев

Оставить комментарий