Страхування витрат на лікування за кордоном і захист від COVID-19


Вибираючи поїздку за кордон, варто подбати про страховку, яка буде діяти і в разі захворювання COVID-19.

Страхування медичних витрат у зв’язку з відкриттям кордонів і відновленням можливості виїзду за межі України в даний час є продуктом, який викликає великий інтерес. Збираючись в поїздку за кордон або в поїздку за межі України, варто подбати про відповідну страховку, яка буде діяти і в разі захворювання COVID-19, і її суми буде достатньо, щоб покрити витрати на можливе лікування і транспортування застрахованого в країну проживання – без страховки це основний ризик, адже туристичний поліс на даний момент не має сенсу.

Страховики все частіше виправдовують очікування клієнтів і адаптуються до поточної ситуації, впроваджуючи захист від COVID-19 в страхування подорожей. На початку оголошення про пандемію лише деякі виділялися серед конкурентів, підтверджуючи свою відповідальність в результаті зараження вірусом. Останнім часом до цієї групи приєдналися багато інших страховики, наприклад

  • – Що стосується зарубіжних поїздок, він покриє витрати на лікування і допоміжні послуги також в разі захворювання COVID-19. Верхньою межею відповідальності в галузі надання медичної допомоги буде зазначена в полісі страхова сума витрат на лікування.
  • – Страхування подорожей включає в себе події, пов’язані з пандемією, в тому числі витрати, пов’язані з наданням медичної допомоги в разі захворювання COVID-19. Однак витрати, що виникли в результаті дій проти місцевого законодавства, заборон і розпоряджень місцевої влади, або витрати, пов’язані з перебуванням в карантині (наприклад, вартість готелю), виключаються.
  • – Він покриває ризик захворювання COVID-19 для поїздок тривалістю менше 30 днів в межах суми гарантованої вартості лікування.
  • – Захист покриває витрати на лікування в результаті зараження SARS-CoV-1 і SARS-CoV-2 разом з їх мутаціями.
  • – Він покриває COVID-19 в розмірі гарантованої страхової суми медичних витрат.
  • – Це не виключає пандемії та епідемії зі сфери страхування. ЕКТА несе відповідальність за будь-які раптові захворювання, включаючи раптові захворювання, що виникли в результаті зараження SARS-CoV-2.
  • – Ризик інцидентів, пов’язаних з COVID-19, був включений в бізнес-політику. Поліс діє, незважаючи на оголошену епідемію або пандемію в країні, в яку направляється застрахована особа.

На туристичному полісі економити не варто, особливо в ситуації, що склалася, тому варто вибирати той, в якому страхова сума витрат на лікування становить не менше 30-40 тисяч євро і більше (в залежності від країни виїзду). Обсяг послуг допомоги повинен бути якомога ширшим і пропонувати найкращу можливу допомогу в разі зараження вірусом. У разі страхування подорожей також варто звернути увагу на записи в сертифікаті або GTC, що підкреслюють захист страховика від пандемії (або відсутність відмови від відповідальності).

Предыдущая Ипотека во времена COVID
Следующий Кадастровый номер земельного участка. Как и где получить?

Нет комментариев

Оставить комментарий