Студенти й викладачі Дніпропетровського мистецько-художнього коледжу культури виступили до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва


Викладачів коледжу та керівників творчих колективів нагородили грамотами Дніпропетровської обласної ради та відзнаками голови облради Миколи Лукашука.

«В день працівників культури та майстрів народного мистецтва ми прийшли саме до тих, хто передає наступним поколінням свої вміння у цій галузі. Це вчителі, майстри, культурологи, які навчають наших дітей. Найважливіше, щоб вони перейняли їхній ентузіазм. Щоб надалі розвивали нашу культуру і відбудовували країну. Бо Україну передусім знають саме за культурними надбаннями», – сказала Лілія Гиренко – начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради.

Загалом у коледжі навчаються 850 студентів, яких виховують висококваліфіковані фахівці, аби вони надалі могли зберігати та розвивати культурні традиції Дніпропетровщини.

«У нас набір студентів не гірший, ніж до повномасштабної війни. Навчаються за спеціальностями хореографія, вокал, бібліотечна справа, естрадні інструменти, менеджмент, дизайн, художнє мистецтво. Цьогоріч ми навіть відкрили нову спеціальність, що є унікальним для України під час війни. Коледж розвивається у сучасному напрямку – це аудіовізуальне мистецтво та виробництво. Маємо великий конкурс на цю спеціальність. Ми долучаємось і до волонтерської роботи задля підтримки наших оборонців та постраждалих від війни. Загалом наші студенти мають патріотичний запал та поширюють це усвідомлення у суспільстві. Я пишаюся усім нашим колективом», – розказала Інна Рудкевич – директорка Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Первая леди Украины Елена Зеленская прибыла во
Следующий Первая леди Украины Елена Зеленская и генеральный

Нет комментариев

Оставить комментарий