Театральна терапія – «ДРАМіКОМ» готується до прем’єри вистави «ВСУПЕРЕЧ».


Театральна терапія – «ДРАМіКОМ» готується до прем’єри вистави «ВСУПЕРЕЧ».
10341 14 1366x768
Театральна терапія – «ДРАМіКОМ» готується до прем’єри вистави «ВСУПЕРЕЧ».
14

Оригінальний сценарій написаний на основі документальних фактів та п’єс драматургів сучасників, які пережили війну. Протягом вистави актори проживають історії воїнів та постраждалих. 💬

«Це для нас символічна вистава. Фактично вона є початком нашого 96 сезону. І назва також не випадкова – ми дійсно зараз, всупереч обставинам, продовжуємо жити, працювати, творити. І за це ми дякуємо нашим захисникам. Попри все ми стоїмо і попри все ми переможемо. Наша вистава загалом саме про перемогу!», – розповідає керівник театру Сергій Мазаний.

Реклама: Как надо тепловизор купить по низкой цене?

Прем’єра вистави відбудеться 15 та 16 жовтня. На сцені гратимуть найкращі митці театру і заслужені артисти України. А

нтон Меженін – головний режисер театру, режисер вистави, зазначив: 💬 «Сьогодні дуже важливо не забувати про життя. Не закриватися в собі, не давати можливості депресії розвиватися. Наша вистава саме про це. Про людей, які пережили те, що зараз переживають мільйони українців. Всупереч війні, знаходиться людина, яка робить свою справу – саджає яблуню! Унікальність вистави полягає в поєднанні документалістики, сучасної драматургії, ігрового та пластичного театрів в єдине велике сценічне дійство».

 

 


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Онлайн-малюнок До Дня захисників і захисниць України – долучайся до загальноукраїнської ініціативи.
Следующий Автомобильный тент – полезный элемент кемпинга

Нет комментариев

Оставить комментарий

MENU

Back

Карта воздушных тревог в Украине (онлайн):

Карта воздушных тревог в Украине онлайн
06.12.2023  Діагностика ВІЛ, гепатитів В, С і сифілісу – у Дніпропетровській обласній раді сьогодні усі бажаючі могли пройти тестування.     |  05.12.2023  У Дніпровській обласній філармонії імені Л. Б. Когана провели концерт-презентацію камерного оркестру    |  04.12.2023  Відпочинок за кордоном від туроператора «Сант Валентин» — дитячий табір в Греції та його особливості  |  03.12.2023  «Армія відновлення» на Дніпропетровщині — до проєкту вже залучено 2500 учасників.  |  Сегодня  Відбулося підведення підсумків роботи ГО «Дніпропетровська територіальна організація ВФСТ «Колос» за 2023 рік та відзначення територіальних громад – переможців, призерів та лауреатів Всеукраїнських та обласних змагань 2023 року.
Авторизация
*
*


Регистрация
*
*
*


Генерация пароля