У Дніпрі проводять тренінги з надання першої домедичної допомоги


У Дніпрі проводять тренінги з надання першої домедичної допомоги
6909 IMG 20220316 171029 397
У Дніпрі проводять тренінги з надання першої домедичної допомоги

IMG_20220316_171029_397

За сприяння Дніпропетровської обласної ради сьогодні відбулася шоста лекція з домедичної допомоги. В режимі онлайн медики розповідали, як допомогти собі та іншим громадянам у випадку отримання ушкоджень, поранень, переламів, як зупинити кровотечу. Також фахівці надали список базового набору медикаментів, який обов’язково має бути в аптечці. До сьогоднішньої 2-годинної лекції від медиків долучилися викладачі Дніпровської академії неперервної освіти.

«Раніше ми вже організовували такі тренінги для волонтерів, керівників і працівників обласних комунальних установ. Сьогоднішній семінар прослухали педагоги. Кожна онлайн-трансляція збирає понад 100 учасників. Тобто ми бачимо, що є запит суспільства на отримання знань з першої домедичної допомоги. Наші лектори — кваліфіковані лікарі — директорка Дніпропетровського центру спортивної медицини Лідія Дукач та ортопед-травматолог обласної дитячої лікарні Владислав Денисенко. Вони мають відповідний досвід роботи, тож можуть передати дійсно важливу інформацію людям», — розповіла начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко.

Наступний онлайн-тренінг заплановано провести для студентів Дніпровської академії неперервної освіти. Долучитися до участі у наступних — можна надіславши заявку на електронну адресу: gumuprsov@oblinfo.dp.ua

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Збито дві ракети: ПВК «Схід» про небезпеку ракетного удару
Следующий 70 тонн гуманітарної допомоги отримала Новомосковщина.

Нет комментариев

Оставить комментарий