Відсьогодні громадський транспорт Дніпра ходитиме до 19 години. Про це розповів… | Дніпропетровська обласна рада


Відсьогодні громадський транспорт Дніпра ходитиме до 19 години.

Про це розповів Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Рішення пов‘язане зі зміною початку комендантської години до 21:00.

«З 29 березня весь електротранспорт, метро та автобуси починатимуть свою роботу о 6:30/7:00, залежно від маршруту, а закінчуватимуть о 19:00», – зазначив Ігор Маковцев.

Також він сказав, що наразі 40 автобусів додатково почали роботу у Дніпрі. Загалом працює більше 500 транспортних засобів.

Щодо транспортного сполучення в області розповів Михайло Варакута, начальник управління транспорту ДніпроОВА:

«Забезпечено зв‘язок районних центрів та міст обласного значення з Дніпром. Є сполучення у населених пунктах всіх 7-ми районів області. Це 140 автобусних маршрутів. Відновлені та працюють міжобласні автобусні маршрути. З Дніпра можна дістатися у Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Красноград, Краматорськ, Олександрія, Кропивницький, Умань, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль та Львів.
Із розкладами руху транспорту можна буде ознайомитися на офіційному сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації».
Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Втричі більше за минулий рік: в екосистемах Дніпропетровщини порушено пожежами м... | Дніпропетровська обласна рада
Следующий Українська сторона на переговорах із Росією в Туреччині офіційно представила сво... | Президент Украины

Нет комментариев

Оставить комментарий