військові вчаться збивати ракету Х-69 – Україна


fd c a b ae c e e
fd c a b ae c e e

Патріот зможе відбити ракету Х-69.

Російські війська атакували Трипільську ТЕС Київська область11 квітня з відносно новими ракетами Х-69, вдосконаленою версією Х-59. Українські захисники перевіряють, як їм протистояти.

Про це повідомив маршал авіації Збройних сил України Ілля Євлаш під час телемарафону.

За його словами, це “свіжі” ракети, деталі до яких були виготовлені минулого року. За попередньою інформацією, Росія вже використовувала подібні повітряні цілі для нападу на Україну. Зараз експерти встановлюють, що це була за ракета і якого типу.

“Росія постійно намагається виробляти нові ракети. Однак все залежить від успіху їх виробництва – наскільки швидко вони зможуть поставити різні напівпровідники, мікросхеми, мікросхеми та інше, скільки цих важливих деталей вони зможуть поставити”. отримати», – підкреслив спікер ПС.

Євлаш зазначив, що Х-69 є новою мішенню для української армії. Тож шукають способи протидії.

«Швидше за все, «Патріот» витримає і це. Тому що вона достатньо воювала з більш складними типами ракет, такими як «Циркон» і «Кінжал», – підкреслив Ілля Євлаш.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: Невже закінчилися ракети для «Патріота» та «Іріс-Т» і які нові ракети потрапили на ТЕЦ?

Вплив на Трипільську ТЕЦ

минуле Російський ракетний удар повністю зруйнував Трипільську ТЕЦ Київська область. Внаслідок влучень у машинному залі виникла масштабна пожежа. Він забезпечував електроенергією Київську, Черкаську та Житомирську області.

Про це вчора заявили аналітики Defense Express Російська Федерація вдарила по Трипільській ТЕЦ з новітніх Х-69. Перші згадки про їх використання з’явилися в лютому 2024 року, хоча поодинокі випадки траплялися вже в 2023 році.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зустрівся з президентом Угорщини
Следующий Зеленський заявив, що Україну потрібно запросити в НАТО, тому що Путін хоче її знищити

Нет комментариев

Оставить комментарий