Заповнюємо декларації – крокуємо в ЄС


Електронне декларування – один з важливих кроків антикорупційної реформи України. Наші міжнародні партнери – країни G7, ЄС та МВФ – постійно наголошували на необхідності відновлення е-декларування як важливого елементу антикорупційної політики держави.

Після підписання Президентом закону щодо поновлення декларування, Дніпропетровська обласна рада провела відеосемінар для депутатів та посадовців рад області. Розглянули нововведення та особливості заповнення декларацій. Цим заходом зацікавилися 315 учасників, які представляють обласну раду, наші комунальні заклади, органи місцевого самоврядування усіх територіальних громад області, депутати всіх рівнів.

«Учасники детально дізналися про основні положення закону. Як вони вплинуть на декларантів, терміни кампаній декларування, відкриття публічного доступу до Єдиного державного реєстру декларацій з урахуванням безпекових аспектів та нових інструментів НАЗК», – розказала Валерія Якимович – начальниця відділу з питань запобігання та виявлення корупції Дніпропетровської обласної ради.

Разом будуємо демократичну державу!

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Посол Австрії Араду Бенкьо долучився до майстер-класу з петриківського розпису у Дніпрі
Следующий Желаю здоровья, уважаемые украинцы, украинки!

Нет комментариев

Оставить комментарий