Зеленський про мобілізацію в Росії – після виборів Путіна вона може посилитися


“Начальник Головного розвідувального управління Буданов був присутній на окремій доповіді. Кілька питань. Перш за все, військові плани Росії. Не тільки проти нашої країни, а й проти інших народів”, – йдеться в повідомленні.

За словами президента, спільним завданням світу є необхідність спростувати хвору фантазію Путіна про те, що він нібито має час продовжувати війну.

“Можливо, це посилить мобілізацію – після симуляції “виборів” зараз у березні. Мобілізацію росіян. Але ми повинні далі, далі обмежувати мобілізацію ресурсів і фінансів, залишків зв’язків Росії зі світом. І всі, хто цінує життя, своїх людей повинні це зробити. Кожен лідер відданий. Дякую всім, хто допомагає”, – додав президент.

Вибори в Росії

У Росії президентські вибори триватимуть три дні – з 15 по 17 березня 2024 року. 8 грудня 2023 року глава Кремля Володимир Путін офіційно заявив про намір балотуватися на переобрання.

Як писав Reuters, у цьому випадку Путін зможе залишитися при владі як мінімум до 2030 року. Більше того, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков уже заявив, що Путін буде переобраний більшістю в 90% голосів.

У Кремлі також сподіваються, що 30% жителів тимчасово окупованих територій добровільно візьмуть участь у «виборах президента РФ».


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая На півдні Нацгвардія зупинила колони російської техніки – потужне відео
Следующий Дуда попередив, чим може обернутися перемога Путіна - політикою

Нет комментариев

Оставить комментарий