Зеленський заявив, що на саміті НАТО буде підписано міцну безпекову угоду


За словами глави держави, він провів тривалу нараду щодо саміту НАТО. Президент зазначив, що ця подія має бути сильною для України та всіх її партнерів.

Зеленський заявив, що засідання Ради Україна-НАТО відбудеться. Зараз триває робота над новими рішеннями та документами, які будуть підписані з партнерами. Зокрема, хороші новини мають бути щодо ППО.

Також була підготовлена ​​нова безпекова угода для України. Надійна угода, яка справді підтримуватиме всю нашу архітектуру угоди безпеки. І ми завжди будемо її зміцнювати. Це гарантуватиме нашу безпеку до вступу України в НАТО – це незворотне рішення», – наголосив Зеленський.

Охоронні договори

Нагадаємо, з початку року Україна підписала з союзниками 20 безпекових угод. Останні документи підписали з Євросоюзом, Литвою та Естонією – це сталося в один день, 27 червня.

Такі документи необхідні для надання допомоги Україні у випадку, якщо Росія вирішить розпочати повторне вторгнення до вступу української держави в НАТО.

Зокрема, кожен із документів передбачає проведення консультацій з Україною у разі нової війни з Росією. У рамках таких консультацій Київ хоче донести свої основні потреби та попросити конкретної допомоги.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Україна планує закуповувати дрони власного виробництва через Prozorro: як це працюватиме
Следующий У Донецькій області чоловік поранив жінку та її доньку: жахливі подробиці

Нет комментариев

Оставить комментарий