Зеленський заявив, що Росія користується затримкою допомоги Україні


Глава держави нагадав, що повертався з позицій захисників у бік Куп’янська. Там він відвідав 14-ту окрему механізовану бригаду. Армія повідомила про основні потреби.

«Наразі дуже складна ситуація на кількох ділянках фронту – саме там, де російські війська зосередили максимальні резерви. Вони користуються затримкою допомоги з України. І це дуже відчутні речі. Нестача артилерії. Нам потрібна протиповітряна оборона на передовій і більша дальність нашої зброї», – сказав Зеленський.

За його словами, ведеться максимальна робота з партнерами для відновлення та продовження підтримки.

Президент також особливо подякував тим компаніям, які вже почали виробляти зброю, безпілотники, ракети та радіоелектронну зброю.

«Звичайно, ми ще не в змозі задовольнити всі потреби лише власними можливостями, але кожен місяць дає Україні сили та можливості. Я дякую всім, хто для цього працює», – додав він.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, США вже кілька місяців не можуть погодити нове фінансування допомоги Україні. Це пов’язано з розбіжностями між республіканцями та демократами.

Нещодавно Сенат США прийняв законопроект про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму 95 мільярдів доларів. На нашу країну виділено понад 60 мільярдів доларів.

Але щоб ці гроші пішли на допомогу Україні, ініціативу має підтримати Палата представників Конгресу США.

Спікер Палати представників Майк Джонсон відмовляється представити законопроект, оскільки він хоче, щоб пакет передбачав фінансування охорони кордону.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая як працювала ППО - ТСН, новини 1+1
Следующий Долар лихоманить, чого чекати далі - Ексклюзив ТСН

Нет комментариев

Оставить комментарий