Зеленський заявив, що Росію треба вчити поважати інших


Глава держави зазначив, що більшість держав світу визначилися і обрали мир, а «декому просто не пощастило з сусідами». Він наголосив, що Україна ніколи не хотіла війни, недоречної у 21 столітті, нагадуючи 19 і навіть 18 століття.

«Російська неспровокована і злочинна агресія є відображенням злої частини людської душі, яка бореться за панування, зневажає життя і нічому не навчилася в історії, хоча любить її пам’ятати», – наголосив Зеленський.

Президент зазначив, що Росію потрібно вчити поважати інших, а не ігнорувати світ.

“Ми повинні навчити Росію поважати інших. Треба змусити її шукати шлях до миру. А це можливо. Пам’ятаймо: історія не про тих, кому було легко і хто здався, а про тих, кому було важко але вижив”, – сказав він. .

Переговори України з Росією

Нагадаємо, Україна і Росія поки не ведуть мирні переговори. Позиція України полягає в тому, що РФ повинна вивести свої війська до початку переговорів.

Додамо, що наприкінці грудня The New York Times повідомила, що російський диктатор Володимир Путін нібито надіслав дипломатичними каналами сигнал про готовність заморозити війну в Україні.

Більше того, за непідтвердженою інформацією, пропозиції про припинення вогню Путін направив роком раніше, восени 2022 року.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країни Заходу не просять Україну вести переговори з Росією про заморожування війни. А президент Володимир Зеленський підкреслив, що тиску з боку партнерів поки немає.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Turbo Avia: Ведущий Проводник в Мире Доставки Товаров из Китая в Украину
Следующий СБУ повідомила про підозру проросійському блогеру Дмитру Васильцю – новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий