150 бронежилетів для служби надзвичайних ситуацій: рятувальники Дніпропетровщини отримали засоби індивідуального захисту |


IMG 7893 1366x768 1
IMG 7893 1366x768 1

Безпосередньо 150 чохлів бронежилетів та 300 бронепластин надала ГО «Львівський Оборонний Кластер». В організації працюють спеціалісти оборонних підприємств та волонтери. Головна місія – забезпечувати захисників України якісними та перевіреними бронежилетами.

«Ми маємо власне тестування, з дотриманням стандартів ДСТУ 8782. Також виготовляємо й інше тактичне спорядження, розробляємо прилади і засоби для розмінування, проводимо переоснащення цивільних транспортних засобів під військові потреби», – зазначають в організації.

Забезпечення особового складу бронежилетами відбулося за сприяння Дніпропетровської обласної ради: керівництво ДОР звернулося до ГО «Львівський Оборонний Кластер» з проханням про допомогу в забезпеченні рятувальників Дніпропетровщини засобами захисту.

«Щодня наші рятувальники працюють в надскладних, небезпечних умовах. Ліквідовують пожежі, рятують людей і, звісно ж долають наслідки ворожих атак. Вони справжні герої. Забезпечення ДСНС-ників необхідним захистом – питання пріоритетне. Тож ми почали шукати організації, які могли б нам допомогти у вирішенні проблеми. Громадська організація «Львівський оборонний кластер» відгукнулася на наше прохання. Дуже вдячний їм за надійні бронежилети для наших рятувальників!», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

В ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області кажуть: під час роботи рятувальники можуть потрапити під ворожий обстріл. Тож виконання службових обов’язків без бронежилетів стає неможливим.

«Наші співробітники зараз постійно працюють в умовах високого ризику для життя. На жаль, один рятувальник загинув. Активно продовжуються піротехнічні роботи, пов’язані зі знешкодженням вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території Дніпропетровщини ще з радянських часів. Зараз роботи значно побільшало: знищуємо сучасні боєприпаси, які залишаються після обстрілів громад. Тому допомога від обласної ради і благодійників у вигляді бронежилетів – неабияк актуальна», – зазначив начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації піротехнічними розрахунками ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області здійснено більше 200 виїздів та знешкоджено більше 4 тис. сучасних вибухонебезпечних предметів.

!_IMG_7820 !_IMG_7824 !_IMG_7845 !_IMG_7866 !_IMG_7878 !_IMG_7914 !_IMG_7920 !_IMG_7929 !_IMG_7933 20220817172816_IMG_7844

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Оновили дах та поклали новий асфальт: благодійники допомогли лікарні у Дніпрі |
Следующий Жодна доба на Дніпропетровщині не проходить тихо – Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень |

Нет комментариев

Оставить комментарий