Оновили дах та поклали новий асфальт: благодійники допомогли лікарні у Дніпрі |


В одному з медичних закладів Дніпра повністю оновили дах у гаражних боксах. Це було одним з першочергових питань, адже у цих боксах паркуються швидкі.

«Старий дах повністю протікав, у такі приміщення ставити автомобілі не можна. Тим паче, що у нас машини нові, сучасні. Тепер за транспорт можна не хвилюватися», – розповів керівник медзакладу.

Ініціатива стала можливою завдяки співпраці Дніпропетровської обласної ради зі спонсорами, волонтерами та представниками соціально відповідального бізнесу. Також в медичному закладі відремонтували дорожнє покриття при в‘їзді.

«Раніше швидким доводилося заїжджати у лікарню по ямам та вибоїнам. Це дуже погано, адже вібрації та різкі рухи шкодять пацієнтам. Тепер тут рівна дорога. За це ми вдячні нашим активним підприємцям. Людям, які не лише залишились в Україні працювати, але й усім можливим допомагають і військовим, і переселенцям, і медикам», – зазначила Аріна Пустова, депутатка обласної ради та голова постійної комісії з питань здоров‘я, дитинства та материнства й радниця голови ДОР.

IMG_7743 IMG_7746

IMG_7733 IMG_7734 IMG_7735 IMG_7736 IMG_7737 IMG_7738 IMG_7739 IMG_7744 IMG_7757 IMG_7758

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Сєвєродонецький медцентр переїхав до Дніпропетровщини і вже приймає тут пацієнтів |
Следующий Сучасний рентген кабінет облаштували в одній з лікарень Дніпра |

Нет комментариев

Оставить комментарий