4 липня Зеленський провів штаб безпілотників та радіоелектронної боротьби


За словами президента, штаб заслухав доповіді про безпілотники та засоби радіоелектронної боротьби – їх виробництво, фінансування, постачання та використання.

«Усі специфікації, які найбільш потрібні на передній панелі, особливо FPV. Безумовно, максимальна увага приділяється нашим безпілотникам дальньої дії», – сказав Зеленський.

Президент заслухав командувача безпілотними оперативними військами Вадима Сухаревського, віце-прем’єр-міністра Михайла Федорова, міністра стратегічної промисловості Олександра Камишина та командувача ВПС Миколу Олещука. За результатами їх звітів були прийняті важливі рішення.

Оперативні війська безпілотників в Україні

Нагадаємо, у червні ц.р У Міністерстві національної оборони повідомили, що в Україні буде створено новий рід військ – Збройні сили безпілотних систем. Зазначимо, що створення таких військ у перспективі дозволить розгромити російських загарбників на максимально можливу глибину – аж до Уралу.

Збройні сили безпілотних систем Збройних Сил України очолив полковник Вадим Сухаревський. Що про нього відомо – детальніше в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський різко відреагував на пропозиції України щодо припинення вогню
Следующий Сила карт Таро - вертикальне і зворотне значення і астрологія - Астрологія

Нет комментариев

Оставить комментарий