Безкоштовна ІТ-освіта для українців: Мінцифра запускає новий проєкт для навчання |


Міністерство цифрової трансформації разом з партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером запускає новий проєкт «IT Generation», в рамках якого українці зможуть отримати професію у сфері ІТ.

Основна мета ініціативи – допомогти громадянам опанувати одну з найперспективніших сфер, влаштуватися на перспективну роботу і розвивати українську економіку.

Опанувати можна будь-який з одинадцяти ІТ-напрямів: FrontEnd, QA, Java, Python, Project/Product Management, Digital Marketing тощо.

«Ми розуміємо, що освіта та можливість опанувати нову професію в нинішніх умовах надзвичайно важлива. Ми запускаємо пілотний проєкт IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проєкту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі розвиватися швидше. Разом з тим ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі», – сказав Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації України.

Подати заявки зможуть громадяни України від 21 до 60 років, які не мають формальної освіти, кваліфікації та досвіду роботи в галузі ІТ.

Деталі: https://it-generation.gov.ua/

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Чорні розетки
Следующий Три спортсмени з Дніпропетровщини змагатимуться на чемпіонаті світу з легкої атлетики |

Нет комментариев

Оставить комментарий