Будьте особливо обережними протягом наступних днів – Микола Лукашук попередив жителів Дніпропетровщини


Будьте особливо обережними протягом наступних днів – Микола Лукашук попередив жителів Дніпропетровщини

Голова обласної ради звернувся до мешканців з проханням серйозно ставитись до сигналів тривоги:

«Враховуючи ситуацію, закликаю усіх не ігнорувати сирени. Переходити в укриття. Якщо такої можливості немає, користуйтесь правилом двох стін. На вулиці не залишайтесь на відкритому просторі – переміщуйтесь до паркінгів».

Також Микола Лукашук розповів про ситуацію в області за минулий тиждень:

«Починаючи з п’ятниці, 23 вересня, Дніпропетровщина опинилася під обстрілами близько півсотні разів. На нашу область ворог скерував 11 ракет (5 з яких збили наші сили ППО) та 2 дрони-камікадзе.

Семеро людей загинули внаслідок ворожих атак, 50 постраждали.

Понівечено понад 400 будинків та господарських споруд, автостанція, автобуси транспортного підприємства, 5 освітніх та спортивних закладів. Пошкоджено 6 газогонів, близько 15 ліній електропередач, 2 електричні підстанції та 30 сонячних панелей. Під обстрілами також опинялися адмінбудівлі, лікарні, ринки, магазини, декілька відділень пошти, сільхозпідприємства, хлібокомбінат, зупинка громадського транспорту, гаражний кооператив та багато автівок. Зруйновано аеропорт в Кривому Розі».

З початку цього тижня співробітниками ДСНС було здійснено 13 виїздів, знищено 23 боєприпаси. Всього з початку повномасштабної війни рятувальники зробили 474 виїзди, знищили 4919 боєприпасів.

«Що стосується переселенців, нині на Дніпропетровщині проживає 345 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це на одну тисячу більше, ніж було на початку тижня. 121 тисяча – це жінки, 83 тисячі – діти», — розповів голова облради.

Микола Лукашук запевнив, що загалом ситуація в області контрольвана. Продовжують свою роботу аграрії регіону. Нині на Дніпропетровщині майже 315 тисяч гектарів полів засіяли озимими. З них – понад 185 тисяч гектарів засіяно пшеницею. Також вже посіяний озимий ріпак – мова йде про більш ніж 125 тис гектарів.


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая У Дніпрі розпочався Третій Міжнародний Етномузикознавчий Симпозіум «Актуальні питання східноєвропейської етномузикології».
Следующий З нагоди прийдешнього Дня працівників освіти педагогів нагородили в обласній раді

Нет комментариев

Оставить комментарий