Чи готова Україна вести переговори з РФ у разі усунення Путіна, відповів Подоляк


Чи буде Київ домовлятися з Москвою, якщо буде усунено диктатора Путіна?

Радник глави канцелярії президента Михайло Подояк заявив, що «мирні» переговори з Росією можуть відбутися лише після того, як російсько-окупаційні війська покинуть територію України. Усунення Володимира Путіна від влади не є підставою для початку переговорів.

Про те, що я пишу УНІАН.

“Ви пішли з території України, а потім з’являється ґрунт. Не факт, що вони (переговори) відбудуться, але (є – ред.) ґрунт – ви принаймні пішли, значить, агресія закінчилася, – пояснює Подоляк.

Після виведення окупаційних військ з території України стане можливим діалог про те, як Росія понесе покарання за вчинені військові злочини та як відшкодує завдані матеріальні збитки, зазначив Подоляк.

“Починати переговори, коли вбивці на твоїй території, ну це якось дивно… Тобто він (ворог – ред.) досяг певної мети, але не всіх цілей. Але це означає, що він буде продовжувати прагнути їх досягти. Чому? Тому що Росія не буде нести відповідальності. Якщо вона залишиться на окупованих територіях, вона не буде нести відповідальність. Скрізь буде написано: “Які військові злочини? Ми залишилися на цій території – ми перемогли війни», – каже Подоляк.

Радник глави ОПУ переконаний, що підписання будь-якого мирного договору, поки російські війська залишаться на території України, буде для України смертним вироком із затримкою виконання приблизно на п’ять років.

Нагадаємо, про це пише Politico Сполучені Штати та ЄС почали зміцнювати позиції України напередодні запропонованих переговорів з Російською Федерацією.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський і Сунак провели переговори – обговорили посилення української ППО
Следующий Зеленський закликав українців прислухатися до попередження про авіаудари найближчими днями

Нет комментариев

Оставить комментарий