Державна політика має враховувати спільний голос ветеранів та бізнесу – підсумки 2-го Конгресу ветеранських та бізнес-асоціацій


За результатами заходу визначено основні принципи економічної політики, які стануть запорукою життя та розвитку підприємництва в Україні.

26 червня о Київ Відбувся ІІ З’їзд ветеранських та бізнес-асоціацій, завданням якого було скоординувати спільний голос ветеранів та підприємців.

Організаторами заходу виступили Коаліція об’єднань ветеранів на чолі з Сергієм Позняком та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України на чолі з Андрієм Длігачем. Загалом у заході взяли участь понад 100 організацій з різних куточків України.

Як активна, патріотична та прогресивна частина українського суспільства ветерани, підприємці та професійні об’єднання військових і ветеранів об’єднують зусилля для зміцнення економічної стабільності, обороноздатності країни та її переможної відбудови.

Конгрес обговорив найбільші виклики, до яких варто підготуватися підприємцям:

  • прогресуючий дефіцит кваліфікованих кадрів;
  • матеріально-технічні обмеження;
  • повернення державного тиску на бізнес;
  • проблеми з тепло- та енергопостачанням;
  • повернення великої кількості ветеранів;
  • необхідність підтримки ветеранських об’єднань.

Доповідачі звернули увагу на необхідність розвитку адаптаційних можливостей в економіці та бізнесі. Як показує дослідження, суспільство та підприємці бачать значну можливість у зміцненні бізнесу через залучення ветеранів, чий досвід, набуті навички швидкого прийняття рішень та стійкість стають необхідними в наш час та цивільне життя.

«Ми повинні продемонструвати нашу здатність бізнес-спільноти, ветеранів і профспілок швидко адаптувати ветеранів до цивільного життя, щоб допомогти ветеранам відновити або відкрити власний бізнес. Допомагати не лише фінансово, а й організаційно – через партнерство та допомогу. Тому держава має зробити крок вперед», – наголошує Андрій Длігач.

Створення можливостей, а не надання переваг, є другим Конгресом, який ветерани виділяють як пріоритет політики.

Державна політика має включати колективний голос ветеранів і бізнес-спільноти. Лише в таких умовах можливий економічний розвиток і успішне відновлення в майбутньому.

Квінтесенцією з’їзду став заклик до того, що ми як підприємці та ветерани не маємо права боятися прокурорів, митників, податківців та силовиків – корупціонерів.

З огляду на те, що 22% підприємств останнім часом стикалися з корупцією, тиском та вимаганням хабарів, 70% підприємств постраждали від безпідставного блокування діяльності (зокрема блокування податкових накладних), а 13% підприємств відчули посилення тиску на бізнес у За останні два місяці було запропоновано посилити консолідовану діяльність бізнесу та ветеранів, щоб запобігти тиску.

Йшлося про запуск ініціативи «Маніфест 42» та створення Національного офісу перемоги та розвитку.
За результатами заходу визначено основні принципи економічної політики, які стануть запорукою життя та розвитку підприємництва в Україні:

  1. Збільшення економічних свобод і можливостей, а не збільшення участі уряду в економіці.
  2. Запровадження антикорупційної податкової реформи (не підвищення податків і створення «клубу білого бізнесу»).
  3. Реалізація ідеї резервування критичного персоналу підприємств (економічне резервування).
  4. Припинення тиску на бізнес з боку правоохоронних та контролюючих органів, внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу.

Певні успіхи вже досягнуті після першого Конгресу. «Наша сила як ветеранів і підприємців справила значний вплив. Ми брали участь у створенні законодавства, а також були доповідачами на найважливіших міжнародних конференціях, таких як Конференція з відновлення України в Берліні. Ми це бачили, коли ми об’єднані і говоримо разом, влада слухає, вона слухає те, що ми говоримо, вона виконує наші поради. І це дуже вагомий результат Конгресу», – зазначає Сергій Позняк.

За підсумками Конгресу учасники підтримали думку про те, що держава не повинна приймати рішення без узгодження з відповідними аналітичними центрами, бізнес-спільнотами та ветеранськими організаціями.

А шлях до інклюзивних державних інституцій передбачає більшу активність Коаліції об’єднань ветеранів та Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України.

Конгрес оприлюднив звернення до Президента України, в якому закликав звернути увагу на корупційні та незаконні дії влади, щоб припинити їх і покласти край свавіллю в урядових структурах, яке активно руйнує економіку України: “. .. Ми вимагаємо, щоб кожне журналістське розслідування та заяви громадських активістів супроводжувалися швидкою допомогою та адекватною та ефективною реакцією влади, щоб ганебні випадки, окрім суспільного обурення, закінчувалися реальним покаранням винних чиновників, депутатів та міністрів! ..”


Зазначив: ТСН

Предыдущая 28 червня Зеленський нагородив Ірину Кибучем та іншими бойовими орденами
Следующий Зеленський заявив, що Україна буде вести переговори про дозвіл атакувати російські аеропорти

Нет комментариев

Оставить комментарий