До уваги всіх фермерів Дніпропетровщини! |


IMG 4513 1366x768 1
IMG 4513 1366x768 1
Перестаньте поширювати дезінформацію, плутати Раду оборони Дніпропетровської області і повідомляти про те, що бачите ворожу техніку, ворожі гвинтокрили, військовослужбовців, десант російської армії!
На території Дніпропетровщини нині немає жодного військовика РФ! На території області, в кожному великому і малому населеному пункті — лише українська армія!
Лише наші військові і наша техніка. Ми повністю контролюємо ситуацію.
Якщо хочете допомогти — допоможіть із запасами провізії, ліків, пального, предметів першої необхідності. З‘ясуйте інформацію про всіх самотніх, літніх, малозабезпечених людей, які мешкають поруч із вами, аби в разі термінової необхідності надати їм допомогу.
Ви можете не усвідомлювати, наскільки загострюєте ситуацію, можете робити це несвідомо. Але факт залишається фактом — поширенням недостовірної інформації ви дестабілізуєте ситуацію в регіоні!
Тримайте себе в руках, не сійте паніку і не піддавайтеся їй самі. Ще раз: на території Дніпропетровщини — виключно українські військові! Ворог не пройшов сюди досі. І ми робимо все для того, щоб так залишалося й надалі. Наразі кожен житель області — в безпеці!

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

 

Предыдущая Не вірте фейкам про сирени! |
Следующий Четвертий день агресії проти України: область тримається |

Нет комментариев

Оставить комментарий