Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук відвідав Державний університет економіки і технологій у Кривому Розі


Зустріч розпочалася в укритті під час тривоги, де можна було неформально поспілкуватися зі студентами. Молодь сміливо ставила гострі питання та відверто висловлювала свої думки.

«Цей університет є моєю альма-матер та одним з найкращих вищих навчальних закладів у країні. Тут навчаються розумні, зацікавлені та громадянськи активні молоді люди, які символізують майбутнє незалежної, демократичної та правової України», — сказав Микола Лукашук.

Також голова Дніпропетровської обласної ради взяв участь у круглому столі на тему «Кадровий резерв майбутнього: молодь у місті», де обговорювалася важливість виховання конкурентоспроможної молоді.

Говорили й про кадровий потенціал Криворізького району та виклики післявоєнної відбудови.
А також — про стратегії розвитку університету у реалізації молодіжних проєктів.

Руслан Шамрін — керівник ТОВ «Дія. Бізнес Кривий Ріг» — представив презентацію «Молодь і бізнес».

«Прагнемо надати нашим молодим людям сучасні можливості для професійного зростання, аби вони могли залишитися та бути ефективними задля власного розвитку та розбудови України», — сказав Руслан Шамрін.

Задля досягнення спільних вищезазначених цілей, Державний університет економіки і технологій та ТОВ «Дія. Бізнес Кривий Ріг» підписали меморандум про співпрацю.

«Взаємодія нашого університету з великими підприємствами та центром підтримки «Дія. Бізнес Кривий Ріг» забезпечують нам інноваційні інструменти задля надання якісної освіти нашим студентам. Адже бізнес пропонує їм оплачувані стажування, гранти та програми», — розказав Андрій Шайкан — в.о. ректора університету, професор, доктор економічних наук.

Державний університет економіки і технологій має все для успішної реалізації сучасного освітнього процесу цілей, враховуючи, що він є постійним партнером у спільних проєктах у рамках міжнародних програм Європейського Союзу, Світового банку, у двосторонніх проєктах з більш ніж 20 суб’єктами в Україні та за її межами.

«Нас цілком влаштовують ті перспективи, які ми маємо, навчаючись тут. Реалізовувати отримані навички збираємося в Україні. Нам тут точно буде чим займатися. Вдячні кожному, хто шукає нові можливості для нас» — сказав Володимир — студент університету.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді та спорту.  
Следующий Первая леди Украины Елена Зеленская в рамках

Нет комментариев

Оставить комментарий