Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук закликав аграріїв розпочинати посівну кампанію. Для цього фермерам буде надана допомога не лише від обласної, але й від центральної влади.


 

За словами очільника ДОР, протягом останнього тижня обласна військова адміністрація разом з обласною радою розробляють механізми надання підтримки фермерам для початку польових робіт. У військовій адміністрації не заперечують: цьогоріч через вторгнення Росії посівна кампанія стане найважчою за всі 30 років незалежності України.

«Дніпропетровська ОВА й обласна рада працюють з громадами, збирають інформацію щодо того, хто де буде сіятись, які є питання з пальним та логістикою. Ми на зв‘язку цілодобово та готові зробити все, що від нас залежить, аби фермери вийшли в поля. В Дніпропетровській області нині ситуація стабільна: в нас немає активних обстрілів, на нашій землі немає окупантів. Зараз ми можемо будувати плани щодо посівної та втілювати їх у життя. Тому я закликаю аграріїв не вагатися й розпочинати посівну там, де для цього є можливості. Ваша праця нині як ніколи важлива не лише для регіону, а й для всієї країни. Від цього залежить наша продовольча безпека. Навіть якщо врожай буде дещо меншим, ніж протягом попередніх років, він все рівно забезпечить потреби області і потреби держрезерву», – зазначив Микола Лукашук.

За словами очільника обласної ради, наразі вирішується питання забезпечення аграріїв пальним. Окрім цього, свою підтримку надасть не лише обласна, але й центральна влада. Малим і середнім агровиробникам надаватимуться кредити для здійснення посівної на період дії воєнного стану. Максимальна сума – до 50 млн грн, термін дії – до пів року. Заявникам слід звертатись у фінансові установи, де вони обслуговувались.

Детальніше про фінансову підтримку аграріїв в цьому році й механізм надання державних гарантій сільгосптоваровиробникам — нижче.

photo5309878887523662526

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 2 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Ситуація щодо російського вторгнення – брифінг радника керівника Офісу Президент... | АЛИБИ
Следующий Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди працівникам Головного уп... | АЛИБИ

Нет комментариев

Оставить комментарий