Хто віддав Авдіївку: військовий дав різке пояснення


Український військовий Олександр Карпюк розповів, хто винен у втраті Авдіївки.

У ніч на 17 лютого українська армія залишила свої позиції та відступила Авдіївка в Донецькій обл. Усі підрозділи ЗСУ, яким загрожувала блокада міста, були відведені на вигідніші оборонні позиції.

Військовослужбовець Збройних сил України, командир екіпажу аеророзвідки та блогер Олександр Карпюк (Serg Marco) на своїй сторінці у Facebook розповів, хто винен у втраті Авдіївки. Однак пізніше Facebook він видалив свій пост, тому інші користувачі почали поширювати текст.

За словами Карпюка, першочергову відповідальність за виведення української армії з Авдіївки несуть громадяни, постраждалі за мобілізацією, які не поповнюють лави Збройних сил України та депутати Верховної Ради.

Видалений пост військовослужбовця Олександра Карпюка про Авдіївку/Фото: скріншот

Він зазначив, що кожен військовий, який воював за Авдіївку, скаже, що було зроблено все можливе, навіть непопулярні рішення, коли всіх відправляли в окопи – спецпризначенців, політруків, пілотів БПЛА, усіх.

“А черг до військкоматів і призовників із закликом “Захистимо Авдіївку” я не бачив. Ось чому. Якщо ти цивільний, то подивися на себе в дзеркало. Може, причина в таких, як ти. Причина що втомлені солдати змушені були захищатися від в 5-7 разів більшого ворога, а ви їм на допомогу не прийшли.Не прийшли.Окремо мене дратують військові, які вирішили зайняти командування/посади в тилу, які вже другий рік у ППД (ПМД – прим. ред.), але на кожному кроці втикають своєю фаховою думкою.У мене, наприклад, велике питання: на біса ти можеш відправляти в окопи артилерію, льотчиків, зв’язківців, а ні ППД, ні штаб не можна, тому в окопах воюють більш виняткові спеціалісти, ніж ті, хто сидить у штабі», – наголошують в армії.

Олександр Карпюк також зазначив, що депутати Верховної Ради не змогли ухвалити закон про мобілізацію протягом усіх місяців активного наступу на Авдіївку.

“Тому що ви намагаєтеся приймати непопулярні у людей рішення – ні, ми про це не забудемо. Просто вам, напевно, кожні три дні потрібно відправляти депутата на передову, поки процес затягнеться, потім Звісно, ​​пришвидшилося б. Правило «якщо ні, то не трахай мене» залишається актуальним. У нас тут вистачає внутрішнього негативу, ми буквально існуємо в епіцентрі лайна», — каже військовий.

Через «крісельних експертів» пройшов і командир екіпажу аеророзвідки Олександр Карпюк.

“Якщо ви вважаєте, що можете воювати на цьому фронті, то я берусь розібратися зі ставленням до 59-ї бригади для всіх, хто вважає, що має право говорити про це з дивана. Це просто неймовірне кугарство, сидіти чотири місяці і говорити про злочинний ТКК, а потім про те, як погано буде, якщо вони ухвалять закон про мобілізацію, і тоді вам доведеться виїхати з країни, але цього тижня всі ці експерти стають стратегами… Люди тут зробили дивовижні речі, які ви можете триматися і точно не вам судити про їхні дії», – підсумував Карпюк.

Військове повідомлення Олександра Карпюка про Авдіїв/Фото: скрін

Військове повідомлення Олександра Карпюка про Авдіїв/Фото: скрін

Нагадаємо вам про це ТСН.ua зібрав останню інформацію про ситуацію в Авдіївці.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая що відомо про ранковий обстріл 19 лютого 2024 року - ТСН, 1+1
Следующий Зеленський приєднається до саміту G7 24 лютого

Нет комментариев

Оставить комментарий