президент відповів, чи має намір звільнити Залужного – Україна


Президент Зеленський запевнив, що підтримує робочі контакти з Верховним головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

Президент Володимир Зеленський прокоментував, чи є насправді конфлікт між ним і Верховним головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним і чи має намір глава держави звільнити Залужного найближчим часом.

Про це Зеленський сказав сьогодні, 19 грудня, під час великої прес-конференції за підсумками 2023 року.

«Навіщо комусь допомагати і розвивати цю тему. Я співпрацюю із Залужним. Як Головнокомандувач Збройних Сил України він має відповідати за результати на полі бою. Спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України. Там багато питань. Є командувач «Таврією» (оперативно-стратегічне угруповання військ «Таврія» та її командувач генерал Олександр Тарнавський – прим. ред.), який відповідав за оперативне командування. Контрнаступ – це складне питання, складна історія», – сказав глава держави.

Він підкреслив, що бути Головнокомандувачем Збройних сил України, як і бути президентом, “це велика честь”.

“Це питання не просто в цьому. Це питання в наших словах, в нашій риториці, в наших діях. Нам потрібні довготривалі кроки і результати. У мене немає жодних труднощів в окремих особах. В українській державі цього немає. про особисте. Результат – це кожен день і відповідальність за цей результат», – сказав Зеленський.

На уточнююче запитання, чи змінить Зеленський головнокомандувача Збройних сил України чи ні, він відповів: «Я планую працювати Я чекаю їхніх рішень щодо мобілізації, чекаю рішень, які допоможуть людям на фронті. Я очікую дуже конкретних речей на полі бою. Стратегія зрозуміла. Ми розуміємо свої дії. Я хочу побачити деталі. Я вважаю, що це справедливо».

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням:

Прес-конференція Зеленського: онлайн-трансляція! Підсумки року


Зазначив: ТСН

Предыдущая Президент чесно відповів, чому Україна затягує це питання
Следующий У 2024 році коронавірусна інфекція може отримати новий штам: людство має до цього готуватися

Нет комментариев

Оставить комментарий