Україна цього року може залишитися без допомоги США – нардеп


Голосування за законопроект ще не відбулося.

Україна очікує допомоги від США. Наступні два тижні можуть стати вирішальними.

Про це заявив народний депутат Сергій Демченко.

«Є сигнали від наших партнерів, здається, цього чи наступного тижня… має бути вирішене питання допомоги Україні. Єдине, що може статися, це якщо в цьому році знову буде якийсь провал у цьому питанні, ми залишимося з нашими ресурсами без допомоги Сполучених Штатів, я допускаю такий варіант, якщо Сполучені Штати дійсно увійдуть у режим повноцінних виборів і політичні події затьмарюють усі інші питання для Сполучених Штатів у наступні два тижні. Думаю, це буде вирішальним”, – сказав він.

Нагадаємо:

Раніше з’ясувалося, що голосування в Палаті представників Конгресу США щодо допомоги Україні відбудеться не раніше середини квітня, а можливо, і пізніше. Спікер Майк Джонсон продовжує шукати способи пом’якшити опозицію республіканців.

Військова допомога США Україні завершилася наприкінці 2023 року. У жовтні минулого року Джо Байден попросив у Конгресу 106 мільярдів доларів, з яких понад 61 мільярд було виділено Україні, в основному для закупівлі зброї у США.

Решта коштів із пакету були перераховані Ізраїлю на допомогу Азіатсько-Тихоокеанському регіону, гуманітарну діяльність у секторі Газа тощо. не було прийнято через політичні суперечки.

ABC News повідомляв, що лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер заявив, що Конгрес США «досягнув консенсусу» щодо швидкого надання допомоги Україні та Ізраїлю.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив про складну ситуацію на фронті
Следующий Зеленський дорікнув Заходу після нападу Ірану на Ізраїль

Нет комментариев

Оставить комментарий