Призов до Збройних сил України: як це виглядає, хто йде в армію та чи є охочі служити в армії?


У Львові діє центр рекрутингу.

У центрі Львова 24-та окрема механізована бригада імені Короля Данила відкрила перший пункт комплектування. Головним критерієм відбору майбутніх бойових побратимів є їх мотивація. Вони приймаються після ретельних співбесід.

Одразу після відкриття центру з’явилися перші кандидати до «царської» бригади. Свідком одного з інтерв’ю стала кореспондент ТСН Алла Пасс.

У пункті комплектування 24-ї бригади скляні двері, акуратний ремонт і кава. Затишне приміщення нагадує цивільний офіс. Однак амуніція на стелажах свідчить про інше.

39-річний Євгеній, дизайнер інтер’єрів, вирішив не чекати дзвінка, а сам обрати місце служби.

«Мене зацікавила б якась бойова вакансія, наприклад снайпер чи щось подібне», — каже Євген Кваша.

Рекрутинговий центр

Більшість людей, які звертаються до цих рекрутерів, хочуть служити у 24-й бригаді Короля Данила. Євген розповідає, що під час проектування познайомився з бійцями бригади і зрозумів, що це ті брати, про яких він мріє. Водночас багатьох кандидатів спокушає бойова слава та репутація командирів.

Командування бригади – вибагливий роботодавець, кажуть у кадровому центрі. Військовослужбовцям, які мають проблеми зі здоров’ям або неправильні уявлення про службу, говорять категоричне «ні».

«Ми шукаємо мотивованих людей. Принцип роботи центру полягає в тому, що можна підійти і поспілкуватися особисто. Ми бачимо реальних кандидатів – наскільки цей кандидат відповідає тому, що він говорить», – зазначив начальник відділу кадрів Андрій Гутнік. від командування бригади.

Проти повістки мобілізувався сам вербувальник Василь Дзеса. Побачила оголошення про набір на посаду керівника Центру, пройшла відбір та навчання. Найбільше бригаді потрібні оператори безпілотників, систем радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки. Але загалом вакансій багато – від кулеметників до штабних офіцерів. Вибрати підходящого вам допоможуть рекрутери.

Рекрутер у Львові

«Кандидат подзвонив до вашого приїзду і сказав, що я хочу стати чиновником. Ми з ним говорили, можливо, він буде працювати на крилах. Каже, що він айтішник, може працювати клерком», – каже рекрутер Василь Дзеса.

  • У разі наявності вакантних посад особа буде запрошена на співбесіду з командиром, який підбирає снайперів.
  • Далі – ТЦК, ВВК та навчальний центр.

Усю дорогу за ним слідкуватимуть у комплектному центрі, щоб людина потрапила саме туди, куди хоче – у 24-ту «царську» бригаду.

Призов до Збройних Сил України

Нагадаємо, на початку квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про зниження призовного віку в армію з 27 до 25 років.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський дорікнув Заходу після нападу Ірану на Ізраїль
Следующий окупанти рушили на Запоріжжя – яка ситуація на півдні

Нет комментариев

Оставить комментарий