Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука стосовно ситуації в області станом на ранок 28 лютого |


«Одразу почну з головного, що цікавить кожного жителя області: станом на сьогоднішній ранок ситуація в області — контрольована. Перетину кордонів російською армією не зафіксовано. Диверсантів, розвідників, ворожого десанту — немає. Не довіряйте чуткам і неперевіреній інформації.

Була загроза ракетних ударів, але ракети пішли у сторону Києва і Запоріжжя.

Всі дороги регіону проїзні. Але нагадую: коли ви в‘їжджаєте в область — можете стати в заторі, бо на блокпостах перевіряють документи. Прошу поставитися до цього з розумінням. Не сперечатися з поліцією, не проявляти агресію, а виконувати всі вказівки. На виїзді ж ніхто нікого не затримує.

Також зазначу, що нині в області демонтуються чи замальовуються фарбою всі знаки, на яких вказані назви населених пунктів і відстань до них. Це робиться для того, щоб дезорієнтувати російських військовиків, якщо ті потраплять на територію області. Але я ще раз акцентую особливу увагу на тому, що ситуація наразі повністю контрольована.

Стосовно того, що не всі чують сирени — над усуненням цієї проблеми зараз працюємо. Про спеціальний чат в Телеграмі для оповіщення я вчора вже повідомив.

Наостанок. Ці 4 дні — як 4 роки. Дякую ЗСУ, силам тероборони, правоохоронцям за наш черговий мирний ранок і за спокій, який панує в області», — розповів Микола Лукашук.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука стосовно ситуації на території Дніпропетровської області станом на ранок 27 лютого |
Следующий ‼️Увага ‼️ Доповнений список каналів для оповіщення про повітряну тривогу! (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) |

Нет комментариев

Оставить комментарий